Przekazani paczki Allegro przez kuriera do klienta.
Źródło: Wikipedia Commons

Allegro z ogromnym udogodnieniem. Klienci są zachwyceni

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
21 Października 2020

Dwa duże udogodnienia zostaną wprowadzone na początku listopada dla klientów usługi Allegro Smart. Zmiany będą dotyczyły płatności za przesyłki oraz dodatkowego dnia, w który Allegro będzie dostarczało zamówienia.

Allegro jest liderem polskiego rynku e-commerce. Władze największego w Polsce portalu aukcyjnego właśnie zapowiedziały, że od 2 listopada wprowadzą dwa ważne udogodnienia dla klientów korzystających z funkcji Allegro Smart. Mowa tu o możliwości płatności za paczki przy odbiorze oraz o dodatkowym dniu, w którym będą dostarczane zamówienia.

Allegro Smart to szereg korzyści dla klientów

Dzięki funkcji Allegro Smart, klienci tego portalu aukcyjnego mogą korzystać z szeregu korzyści. W zamian za stały, miesięczny abonament klienci mogą korzystać z darmowych przesyłek. Wystarczy spełnić jeden warunek, a mianowicie wysokość kwoty za zamówienie od konkretnego sprzedawcy musi przekroczyć 40 złotych (w przypadku dostaw do Paczkomatów InPost) i 100 złotych (w przypadku dostawy przez kuriera). Abonenci programu Allegro Smart mogą również liczyć na łatwiejszą realizację zwrotów oraz szybszą obsługę w ramach Programu Ochrony Kupujących.

Urząd Skarbowy wprowadza kontrowersyjne zmiany. Czekają nas wszystkich, Polacy nie mogą uwierzyćUrząd Skarbowy wprowadza kontrowersyjne zmiany. Czekają nas wszystkich, Polacy nie mogą uwierzyćCzytaj dalej

Nowości na Allegro nadchodzą

Allegro poinformowało właśnie o dwóch znaczących nowościach, z których skorzystać będą mogli abonenci programu Allegro Smart. Udogodnienia wejdą w życie już 2 listopada i będą dotyczyć płatności za zakupy oraz czasu dostaw. W tym pierwszym przypadku chodzi o możliwość płacenia za zamówienie przy odbiorze. Jak na razie, jednym z warunków korzystania z funkcji Smart jest “płatność z góry”. W drugim przypadku, Allegro poinformowało, że od wyżej wymienionej daty, paczki zamawiane w programie Smart będą dostarczane również w soboty.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Ogromna wpadka w programie TVN. W "Milionerach" padło absurdalne pytanie. Żadna odpowiedź nie była poprawna?

2. Mocne słowa ratowniczki do wszystkich osób nie noszących maseczek."Taki jesteś bohaterski? To zapraszam na SOR"

A miało być tak pięknie

Oferta Allegro nie jest jednak pozbawiona haczyków. Funkcja płatności “za pobraniem” będzie bowiem darmowa jedynie przez pierwsze dwa miesiące od jej wprowadzenia. Po upływie tego czasu, Allegro zacznie naliczać każdorazowo opłatę wynoszącą 3,99 zł. Dodatkowo zamówienie paczki “za pobraniem” będzie możliwa jedynie w przypadku skorzystania z usług kuriera (DPD, Pocztex) lub punktów Poczty Polskiej.

Spłonęło 50 samochodów w Warszawie, 150 osób bez dachu nad głową. Winna bateria elektrycznej hulajnogi?Spłonęło 50 samochodów w Warszawie, 150 osób bez dachu nad głową. Winna bateria elektrycznej hulajnogi?Czytaj dalej

Koniec z czekaniem cały weekend na paczkę

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie Allegro: “Paczki z datą dostawy na poniedziałek, które sprzedający wyśle w piątek, mogą zostać dostarczone już w sobotę. Dzięki temu nie będziesz czekać na swoją paczkę aż do poniedziałku”. Oznacza to, że piątkowe zakupy będą miały szansę dotrzeć do nas już w sobotę. Warto zauważyć, że nowa funkcja nie daje gwarancji tego, że paczka rzeczywiście dotrze do nas w sobotę. Dużą zaletą jest jednak brak dodatkowych opłat za realizację przesyłki w sobotę. W tym dniu zamówienia będą realizowane do Paczkomatów InPost oraz do punktów UPS.

Przełomowa teoria naukowców. Wyjaśnia, gdzie tworzy się ludzka świadomośćPrzełomowa teoria naukowców. Wyjaśnia, gdzie tworzy się ludzka świadomośćCzytaj dalej

Allegro cały czas się rozwija

Przypominamy, że 12 października akcje Allegro zadebiutowały na Giełdzie Papierów Wartościowych. Debiut był niezwykle udany, aukcyjny gigant na otwarciu sprzedał 213,55 miliona akcji w cenie 43 złotych za sztukę, co sprawiło, że Allegro wyprzedziło najbardziej wartościowe spółki znajdujące się na GPW (CD Projekt, Orlen, Lotos, KGHM).

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dyrektorka postanowiła na własną rękę zamknąć szkołę. Wysłała pilny list do premiera Morawieckiego
  2. Zderzenie Audi z autobusem w Katowicach - Kto zawinił?
  3. Uważaj na fałszywe SMS-y od sanepidu, które potrafią nieźle nastraszyć. Możesz też stracić ogromne pieniądze
  4. NASA z ogromnym sukcesem. Sonda OSIRIS-REx zapisze się w historii
  5. Call of Duty ze specjalnym trybem na Halloween. W grze spotkamy bohaterów horrorów
  6. Fani oniemieli po wyznaniu. Szczena z "Chłopaków do wzięcia" zdradził wstydliwy sekret

Następny artykuł