Komunikator tekstowy
Źródło: https://www.wallpaperflare.com

Czy niedługo będziemy korzystać z "Whatssengera"? Integracja aplikacji coraz bliżej

Kuba WielochKuba Wieloch
7 Lipca 2020

Korzystasz z WhatsAppa czy Messengera? Może się okazać, że już niedługo to pytanie będzie się tyczyć jednej i tej samej aplikacji

Whatssenger

Facebook jest właścicielem dwóch najpopularniejszych komunikatorów internetowych na świecie — WhatsAppa i Messengera. Od dawno pojawiają się plotki, jakoby gigant miał zamiar połączyć te aplikacje. Okazuje się, że jest to całkiem prawdopodobne.

Wyciek danych z aktualizacji Messengera

Portal WABetainfo dokopał się do ciekawych plików, sugerujących wzmianki o WhatsAppie w najnowszej wersji Messengera, może to oznaczać początek procesu integracji dwóch komunikatorów.
Owo połączenie aplikacji może zdecydowanie ułatwić komunikację, jako że użytkownicy na ogół korzystają z tylko jednej aplikacji tego typu. Rzadko kto posiada na telefonie zarówno WhatsAppa, jak i Messengera.

Czy Facebook zdecyduje się na takie kroki?

Prawdopodobnie proces fuzji dwóch komunikatorów jest na bardzo wczesnym etapie. Najpewniej znalibyśmy o wiele więcej szczegółów na temat integracji, gdyby było inaczej. Rzecz jasna nie jest pewnym, że do takiej fuzji w ogóle dojdzie. Owe aplikacje celują w różne grupy odbiorców, wielu użytkowników WhatsAppa nie posiada chociażby konta na serwisie Facebook. Tak więc dopiero czas pokaże, co też nam przyszłość przyniesie.

Następny artykuł