Smartfon od Samsunga i Apple obok siebie.
Źródło: Wikipedia Commons

Czy Apple jest lepszy od Samsunga?

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
27 Lipca 2020

Samsung i Apple to czołowi dostawy sprzętu najwyższej jakości na globalny rynek. Które urządzenia są według Was lepsze?

Od lat trwa walka o klienta, w której Apple i Samsung próbują się nawzajem prześcignąć w oferowanych produktach. Zarówno jeden, jak i drugi producent ma swoje wady i zalety, pytanie brzmi, które sprzęty są lepsze?

Głośne premiery nadchodzą

Fani smartfonów iPhone z niecierpliwością przebierają nogami na premierę najnowszego flagowca od firmy Tima Cooka. iPhone 12 powinien mieć swoją premierę na początku lipca, jednak ze względu na opóźnienia związane z pandemią koronawirusa data najważniejszej premiery roku od Apple nie jest do końca pewna. Samsung w tym roku również przygotował parę ciekawych premier, na czele z największym smartfonem w swojej ofercie, czyli Galaxy Note 20.

Wakacyjna oferta Play. Obniżka abonamentu i telefon za złotówkę przy przeniesieniu numeruWakacyjna oferta Play. Obniżka abonamentu i telefon za złotówkę przy przeniesieniu numeruCzytaj dalej

Odwieczna wojna trwa

Branża technologiczna rozpala się do czerwoności przy okazji premier flagowych sprzętów zarówno od firmy z Cupertino, jak i koreańskiego giganta technologicznego. Obydwaj producenci mają ogromną rzeszę fanów na całym świecie, a ich smartfony są jednymi z najnowocześniejszych sprzętów dostępnych na rynku. W dyskusjach o tym, które urządzenia są lepsze fani obydwu marek od lat przerzucają się argumentami mającymi na celu namówienie tej drugiej strony do swoich racji. Jak według Was wygląda sytuacja? Czy sprzęty Apple są lepsze od urządzeń Samsunga? A może jeszcze jakaś inna firma już dawno przeskoczyła tych dwóch gigantów?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wakacyjna oferta Play. Obniżka abonamentu i telefon za złotówkę przy przeniesieniu numeru
  2. Nowy kontroler do Xbox Series X. Wyciekło zdjęcie prawdopodobnego modelu
  3. Bugatti tworzy pierwszy elektryczny samochód od prawie 100 lat. Skierowany jest do nastolatków
  4. Zaawansowany tor kolejowy w Arabii Saudyjskiej. To pierwszy krok do budowy miasta przyszłości

Następny artykuł