Kasy w sklepie Biedronka.
Źródło: Press Kit

Nowa technologia w Biedronce. Miłośnicy bezpieczeństwa i oszczędności będą zadowoleni

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
4 Listopada 2020

Biedronka, to jedna z najpopularniejszych sieci marketów w Polsce. Od jakiegoś czasu w jej ofercie zaczęła pojawiać się elektronika w przystępnej cenie, która cieszy się sporym zainteresowaniem. Od jutra w sklepach będą dostępne nowe produkty, które szczególnie zadowolą osoby, które lubią mieć pod kontrolą wydatki.

Od 5 do 18 listopada w wybranych sklepach sieci Biedronka uruchomiona zostanie promocja “Hobby” na domowe sprzęty elektroniczne. W nowej ofercie klienci znajdą między innymi nowoczesną kamerkę Wi-Fi oraz inteligentną wtyczkę do prądu.

Joe Biden jako prezydent USA to świetna wiadomość dla klimatu. Kompletna opozycja Joe Biden jako prezydent USA to świetna wiadomość dla klimatu. Kompletna opozycja "antynaukowej" postawy TrumpaCzytaj dalej

Elektronika w Biedronce

W popularnych marketach coraz częściej znaleźć możemy tanią elektronikę. Nie jest to sprzęt z najwyższej półki, jednak jest na tyle dobrze wykonany, że wart jest pieniędzy, które kosztuje. A zazwyczaj nie są to duże kwoty. W sklepach sieci Biedronka co jakiś czas pojawiają się kolejne urządzenia elektroniczne gospodarstw domowego. W tym miesiącu główną myślą przewodnią wydaje się być bezpieczeństwo i oszczędności.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Ogromna rewolucja w Poczcie Polskiej. Zmiany dotrą do wielu miast. Koniec z długimi kolejkami?

2. Rząd wkrótce zamknie całą Polskę? Morawiecki przedstawił wizję całkowitego lockdownu

W przeszłości Biedronka oferowała takie sprzęty jak radioodbiorniki bluetooth, tostery o ciekawych, vintage’owych kształtach, słuchawki (douszne i standardowe) i wiele, wiele innych. Teraz w ofercie pojawiły się urządzenia, które usprawnią i ułatwią nasze życie w domu.

Kamera na każdą okazję

Najdroższą pozycją w elektronicznej ofercie Biedronki kamerka WiFi FullHD. Urządzenie służy przede wszystkim do wykrywania i powiadamiania o ruchu na obserwowanym terenie. Dzięki wbudowanym diodom na podczerwień, kamerka bez problemu działa również w ciemności. Posiada ona także wbudowany mikrofon i i głośnik, sprawdzi się wiec jako elektroniczna niania. Urządzenie będzie kosztowało 169 złotych.

Kamerka WiFi z oferty sklepu Biedronka.

Znaleźli szczątki dinozaura na niewłaściwym kontynencie. Historyczna zagadka, naukowcy są w kropceZnaleźli szczątki dinozaura na niewłaściwym kontynencie. Historyczna zagadka, naukowcy są w kropceCzytaj dalej

Inteligentna wtyczka do prądu

Które urządzenia mogą być “smart”? Okazuje się, że w tej dziedzinie nie istnieją żadne granice, oprócz smartfonów, inteligentnych telewizorów, na rynku dostępne są również smart-czajniki, inteligentne kuwety dla kota, a od 5 listopada w ofercie biedronki dostępna będzie również inteligentna wtyczka do prądu.

Smart gniazdko WiFi charakteryzuje się wbudowanym licznikiem zużycia energii elektrycznej, co będzie szczególnie ważne dla osób, które chcą kontrolować wysokość swoich rachunków za prąd. Co więcej, urządzeniem można sterować z poziomu aplikacji mobilnej. Możemy więc zdalnie decydować, które urządzenia podłączone do smart gniazdka będą pobierały prąd, a które nie. Wtyczka będzie dostępna w wybranych sklepach sieci Biedronka w cenie 49,99 zł.

Inteligentna wtyczka WiFi z oferty sklepu Biedronka.

SpaceX ma się czego bać. Konkurencja też pracuje nad przełomową technologiąSpaceX ma się czego bać. Konkurencja też pracuje nad przełomową technologiąCzytaj dalej

Stacja pogodowa - żaden deszcze Cię nie zaskoczy

Ostatnim gadżetem, który został dodany do najnowszej kategorii sprzętów elektronicznych w Biedronce, czyli hobby, jest rozbudowana stacja pogodowa. Urządzenie posiada kolorowy ekran, a w jego funkcjach znajdziemy między innymi: zegar, pogodę oraz datę. Ponadto stacja może pełnić funkcję budzika i minutnika. Stacja pogodowa będzie dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i srebrnej, w cenie 79 złotych.

Stacja pogodowa z oferty sklepu Biedronka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adoptował ciężarną suczkę pitbulla. Nie mógł uwierzyć, gdy zaczęła rodzić
  2. Policjanci podejrzewali porwanie - prawda była zupełnie inna
  3. Kontrowersyjna nowość w Spotify. Artyści są zachwyceni, użytkownicy rozczarowani
  4. Planety, na których możemy zamieszkać? Jest ich więcej niż myślisz, naukowcy podali niesamowite dane
  5. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  6. Jeszcze w listopadzie szykuje się zmiana dotycząca niedziel handlowych. Polacy nie mogą się doczekać
  7. Od 15 lat nie ścinała włosów. Efekt, jaki udało jej się uzyskać, powala na kolana

Następny artykuł