Biedronka
Źródło: Biedronka

Setki tysięcy klientów Biedronki padną z wrażenia. Niesamowicie zaskakujące rozwiązanie sprawi, że zakupy zmienią się nie do poznania

Albert DługoszewskiAlbert Długoszewski
19 Sierpnia 2020

Biedronka zaskoczyła wszystkich klientów. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, zakupy będą teraz dużo szybsze. To szczególnie ważne, ponieważ zbliża się rok szkolny, a zakup potrzebnych przyborów potrafi być prawdziwym utrapieniem. Na szczęście Jeronimo Martins postanowiło wyjść na przeciw klientom i ułatwić im proces, który nierzadko bywał prawdziwą męczarnią.

Biedronka już wczoraj ruszyła z ofertą artykułów szkolnych, które przydadzą się wszystkim najłodszym. Niestety, zakup tego typu produktów bywa dla rodziców prawdziwą stratą czasu. Żeby tego uniknąć, właściciele dyskontu wprowadzili świetne ułatwienie, które usprawni zakupy. Najnowsza technologia sprawi, że wizyta w sklepie będzie nie tylko przejmniejsza, ale i przede wszystkim znacznie szybsza.

Biedronka wprowadza najnowsze technologie

Dyskont postanowił ułatwić klientom zakupy dzięki specjalnej aplikacji. "Szkoła w Biedronce", bo tak nazywa się program, umożliwi rodzicom zapoznanie się z pełnym asortymentem sklepu i zaplanowanie zakupów jeszcze przed wyjsciem z domu. To jednak nie wszystko. Specjalna opcja filtrowania produktów nie tylko po nazwie, ale także i po cenie oraz kolorze może skrócić wycieczkę do sklepu nawet o połowę.

Zastosowanie przez Biedronkę aplikacji "Szkoła w Biedronce" sprawi, że wielu rodzicom denerwującym się na samą myśl o zakupie przyborów szkolnych spadnie kamień z serca. Dyskont już wcześniej wprowadził też inne rozwiązania technologiczne, które usprawniają zakupy

mBank pilnie ostrzega klientów. Można stracić wszystkie oszczędnościmBank pilnie ostrzega klientów. Można stracić wszystkie oszczędnościCzytaj dalejBiedronka coraz chętniej korzysta z nowych technologii

Część czytelników zapewne pamieta, że jeszcze jakiś czas temu w sklepach sieci Biedronka nie można było nawet płacić kartą. Ten okres to jednak zamierzchła przeszłość - teraz strategia dyskontu jest kompletnie inna. We wrześniu 2018 roku wprowadzono możliwość płatności za pomocą systemu BLIK. Ta - nawiasem mówiac polska - technologia okazała się prawdziwym hitem. Zaledwie po kilku miesiącach od jej wprowadzenia, w lutym 2019 roku liczba osób z niej korzystających była już czterokrotnie większa niż w miesiącu jej zaprezentowania.

Stali bywalcy Biedronki z pewnością zwrócili uwagę, że w sklepach zaczęły masowo pojawiać się także kasy samoobsługowe. Chociaż część klientów skarży się na problem z takim sposobem finalizacji zakupów (między innymi częste błedy skutkujące koniecznością czekania na obsługę), to niewątpliwie pozwoliło ono na drastyczne skrócenie kolejek do sklepowych kas.

Uber Eats zrobi za nas zakupy. Współpraca ze siecią czynną również w niedzielęUber Eats zrobi za nas zakupy. Współpraca z siecią czynną również w niedzielęCzytaj dalejNic więc dziwnego, że po sukcesie poprzednich rozwiązań dyskont zdecydował się pójść za ciosem i wprowadzić specjalną aplikację ułatwiającą zakupy. Trudno mieć wątpliwości, że na "Szkole w Biedronce" się nie skończy. Z pewnością w przyszłości sklep jeszcze nie raz zaskoczy nas kolejnymi nowinkami technologicznymi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Olbrzymia skala eksplozji w Bejrucie. Skutki katastrofy widać z kosmosu
  2. W Polsce powstanie gigafabryka ogniw słonecznych. Stanie na terenie kopalni węgla
  3. W Stanach Zjednoczonych dzieci wróciły do szkół. Zakończyło się to katastrofą
  4. Atomowy okręt "Admirał Nachimow" wkrótce wróci do służby. Potężna broń w rękach Rosjan

Następny artykuł