Pilne
Źródło: materiały własne

Oficjalne stanowisko Billa Gatesa w sprawie szczepionki na Covid-19

Kuba WielochKuba Wieloch
25 Lipca 2020

Bill Gates wydał oficjalne oświadczenie w wywiadzie telewizyjnym. Odparł zarzuty jakoby chciał zachipować ludzi za pomocą szczepionki na COVIC-19

Miliarder ma dosyć

Trzeba przyznać, że pandemia nie jest zbyt dobrym okresem dla Billa Gatesa. Miliarder dwoi się i troi, aby pomóc skutecznie zwalczyć śmiertelnego wirusa, a i tak spada na niego tona niesłusznej krytyki, głównie ze względu na fake newsy.

Teorie spiskowe


W internecie aż huczy od plotek, jakoby miliarder miał chęci zachipowania ludzi poprzez szczepionkę na COVID-19. Po co? To pytanie już trzeba wystosować do antyszczepionkowców, antychipowców i innych foliarzy. Prawda jest taka, że nawet sami zainteresowani nie do końca wiedzą, co Bill Gates miałby uzyskać poprzez chipowanie ludzi.

Obrazy Techgame"Statek kosmitów" 10-krotnie większy od Ziemi uchwycony przez NASACzytaj dalej

Stanowisko Gates'a


Bill Gates miał już chyba dosyć słuchania foliarskich teorii na swój temat i udzielił wywiadu w telewizji CBS News. Wytłumaczył w nim, że nie ma zamiaru nikomu robić krzywdy, ani nikogo chipować. Nie zamierza się też w żaden sposób bogacić dzięki szczepionce na koronawirusa.
"Nie, nie ma żadnego związku między żadną z tych szczepionek a śledzeniem ludzi. Nie mam pojęcia, skąd się wzięła ta teoria" - powiedział Gates w CBS News.

Znalazł gniazdo szerszeni w ulu pszczół. Niesamowite nagranieZnalazł gniazdo szerszeni w ulu pszczół. Niesamowite nagranieCzytaj dalej


Były szef Microsoft apeluje od samego początku pandemii o stworzenie szczepionki na koronawirusa. Uważa on, że tylko ona może pomóc ludzkości przezwyciężyć ten niezwykle ciężki okres.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Statek kosmitów" 10-krotnie większy od Ziemi uchwycony przez NASA
  2. Niesamowite nagranie. Osa zamienia karalucha w zombie
  3. Każdy z nas w nie grał. Pamiętasz stare gry na telefon?
  4. Znalazł gniazdo szerszeni w ulu pszczół. Niesamowite nagranie

Następny artykuł