Kapitan Price
Źródło: Wccftech

Call of Duty: Modern Warfare i Warzone - nowe sezony już dzisiaj!

Krystian MowelKrystian Mowel
11 Czerwca 2020

Infinity Ward poinformowało wczoraj, że nowy sezon w grze Call of Duty: Modern Warfare i Warzone wystartuje już dzisiaj! To świetna wiadomość na fanów dynamicznego FPS, gdyż początkowo czwarty sezon został przesunięty z uwagi na protesty w USA.

Fani gry wreszcie doczekali się świeżutkiego sezonu, który wprowadza parę zmian i usprawnień.

Protesty w USA spowodowały opóźnienie premiery

Początkowo, nowy sezon miał mieć premierę w zeszłym tygodniu, jednakże z uwagi na napiętą sytuację, jaka panowała w Stanach Zjednoczonych po zabójstwie George’a Floyda, Activision postanowiło przesunąć premierę czwartego sezonu. Jak uznali przedstawiciele wytwórni, to nie był odpowiedni czas na gry. Podobną decyzję podjęło wiele innych firm gamingowych, które przesunęły premiery swoich gier.

Premiera czwartego sezonu już dzisiaj rano

Dokładnie od godziny możemy pobierać i bawić się w czwartym sezonie gry Call of Duty: Modern Warfare i Warzone. Przedstawicielka Infinity Ward – Ashton Wiliams zaznaczyła, że aktualizacja będzie zajmowała sporo miejsca i należy uzbroić się w cierpliwość pobierając ją. Do gry powróci John Price, legendarna postać z gry, wokół której toczyła się fabularna wersja gry w ubiegłym roku podczas COD: Modern Warfare.

Następny artykuł