Pilne
Źródło: materiały własne

Ważne ogłoszenie od CD Projekt Red. Premiera Cyberpunk 2077 oficjalnie przełożona, znamy nową datę

Kuba WielochKuba Wieloch
27 Października 2020

Oficjalne: Premiera gry Cyberpunk 2044 ponownie przesunięta. Firma CD Projekt Red przedstawiła oświadczenie dla fanów. Znamy nową datę premiery tytułu

Jak grom z jasnego nieba spadła na nas informacja o ponownym przełożeniu premiery gry Cyberpunk 2077. Raczej nikt się już nie spodziewał, że to wydarzy się po raz kolejny, tym bardziej, że jeszcze niedawno sami twórcy zapewniali, że gra nie będzie już przekładana.

Premiera Cyberpunk 2077 ponownie przełożona

Niestety, potwierdziły się najczarniejsze sny graczy. Najbardziej wyczekiwany tytuł roku 2020 nie wyjdzie w listopadzie. Twórcy gry przedstawili oficjalne oświadczenie, wyjaśniające przyczyny takiego stanu rzeczy:

Naukowcy z NASA aż osłupieli. Odkryli dziwny pył, wiemy skąd pochodziNaukowcy z NASA aż osłupieli. Odkryli dziwny pył, wiemy skąd pochodziCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

1. Tajemnicze sygnały z kosmosu ponownie do nas trafiają. Astronomowie nie mogą uwierzyć

2. Pilna interwencja Ministerstwa Zdrowia. Wielu Polaków było w kompletnym błędzie

Oświadczenie firmy CD Projekt Red

„Cześć wszystkim,

W dniu dzisiejszym podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery Cyberpunka 2077 o 21 dni. Aktualna data premiery to 10 grudnia.

Z całą pewnością wzbudzi to u Was wiele emocji i wywoła liczne pytania, a więc na początek- proszę, przyjmijcie nasze gorące przeprosiny.

Najpoważniejszym wyzwaniem, z jakim musimy się obecnie zmierzyć jest jednoczesna premiera gry na konsole bieżącej generacji, konsole nowej generacji oraz PC, co oznacza konieczność przygotowania i przetestowania aż dziewięciu odrębnych wersji (Xbox One/X, wersji kompatybilnych z Xbox Series S|X, PS4/Pro, wersji kompatybilnej z PS5 oraz PC i Stadia) – i wszystko to musimy zrobić pracując z domu. Biorąc pod uwagę fakt, że w toku produkcji Cyberpunk 2077 zaczął być traktowany niemal jak gra dedykowana na nową generację konsol, musimy upewnić się, że wszystko działa jak należy. Wiemy, że – biorąc pod uwagę skalę i złożoność projektu – 21 dni może się wydawać krótkim okresem, ale zaufajcie nam, wystarczającym.

Ważne ogłoszenie od CD Projekt Red. Premiera Cyberpunk 2077 oficjalnie przełożona, znamy nową datęWażne ogłoszenie od CD Projekt Red. Premiera Cyberpunk 2077 oficjalnie przełożona, znamy nową datęCzytaj dalej

Niektórzy spośród Was mogą zastanawiać się, jak dzisiejszy komunikat ma się do informacji, że gra już jakiś czas temu osiągnęła status „gold”. Zakończenie procesu certyfikacji- równoznaczne z osiągnięciem statusu „gold” – oznacza, że gra jest gotowa, może zostać ukończona i zawiera całą planowaną zawartość. Nie oznacza natomiast, że zaprzestaliśmy prac związanych z podnoszeniem jej jakości. Wręcz przeciwnie – na tym koncentrują się wysiłki, które doprowadzą do wydania tzw. Day 0 patcha w dniu premiery. To właśnie ten etap projektu został przez nas niedoszacowany.

Wierzymy, że Cyberpunk 2077 to fantastyczna gra i jesteśmy gotowi podjąć każdą decyzję – choćby najtrudniejszą – by w Wasze ręce trafiła gra, która pokochacie.

Adam Badowski & Marcin Iwiński”

Nowa data premiery - 10 grudnia 2020 roku

Jak wynika z komunikatu firmy, na premierę Cyberpunk 2077 przyjdzie nam poczekać minimum do grudnia. Z informacji udostępnionych przez twórców, nie wynika, aby premiera gry miała być ponownie zagrożona. Miejmy nadzieję, że gra będzie warta czekania i Polska firma znów zabłyszczy na międzynarodowym rynku. Wtedy gracze szybko zapomną o przełożonej dacie premiery i docenią starania developerów.

Masz dosyć telemarketerów? Jest prosty sposób, sami się rozłącząMasz dosyć telemarketerów? Jest prosty sposób, sami się rozłącząCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dzięki pomocy internautów Kamil otrzymał sprzęt ratujący życie. Szczere i poruszające słowa mamy chłopca
  2. Trzech mężczyzn pchało VW Golfa na autostradzie. Zachowanie ich kolegi było kuriozalne - Wideo
  3. Duże zmiany w WhatsApp. Użytkownicy w końcu doczekali się upragnionej funkcji
  4. Ważne oświadczenie twórcy Cyberpunk 2077. Z gry wycięto wiele mechanik, wiemy już, dlaczego
  5. Najważniejsze odkrycie XXI wieku. NASA potwierdziła niesamowite doniesienia odnośnie Księżyca
  6. Kary uderzą zapominalskich kierowców. Zaczynają się od 170 złotych, wystarczy zapomnieć o jednym
  7. Jeszcze tylko 4 dni. Pieniądze dostaną tylko ci sprytni, którzy zdążą na czas

Następny artykuł