Mężczyzna na kanapie lecący na paralotni.
Źródło: YouTube

Ten lot na paralotni przejdzie do historii. Mężczyzna wzbił się w powietrze oglądając telewizję na kanapie

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
13 Lipca 2020

Ludzka wyobraźnia nie ma granic. Co jakiś czas jakiś pozytywnie zakręcony człowiek nam o tym przypomina. Tym razem autorem szalonego i niezwykle widowiskowego pomysłu był Turek Hasan Kaval, który postanowił polatać paralotnią... nie ruszając się z kanapy.

Osiągnięcie obywatela Turcji przypomina obrazki z zawodów, w których uczestnicy muszą zjechać na najdziwniej zaprojektowany pojeździe określona trasą. W tym jednak przypadku bohater filmiku wzbił się wysoko w powietrze.

Nie róbcie tego w swoim salonie

Hasan Kaval jest profesjonalnym paralotniarzem, który lata na tureckiej riwierze, Ölüdeniz, gdzie lata w okresie letnim. Zimą przenosi się w region Pamukkale. W celu urozmaicenia lotów na paralotni postanowił spróbować połączyć swoje hobby z inną przyjemną czynnością, czyli leżeniem na kanapie i oglądaniem telewizji. W tym celu stworzył specjalną konstrukcję, która połączyła kanapę, telewizor i paralotnię. Bohater zadbał też o bezpieczeństwo (w razie nocnych lotów) montując do stelażu stojącą lampę. Następnie postanowił się wzbić w powietrze. Widok latającej kanapy robi piorunujące wrażenie. Sam zainteresowany podczas lotu wolał jednak oglądać poplarną kreskówkę Tom i Jerry.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite nagranie. Pszczoły zwalczają atak szerszenia gotując go na miejscu
  2. Fantastyczne nagranie. Stworzył latającego drona z klocków Lego
  3. Fantastyczne nagranie NASA z lądowania Apollo 14 na Księżycu. Piękne obrazy zapierające dech w piersiach
  4. Wyścigi latających ścigaczy? Już niedługo będzie to możliwe

Następny artykuł