Gniazdo szerszeni
Źródło: youtube.com

Absurdalne nagranie. Usunął gniazdo szerszeni za pomocą odkurzacza

Kuba WielochKuba Wieloch
16 Lipca 2020

Prawdopodobnie każdy miał kiedyś do czynienia z szerszeniami. Gdy takowe założą gniazdo blisko naszego domu, mamy spory orzech do zgryzienia

Metoda na szerszenie

Wyobraźcie sobie pewną sytuacje. Kładziecie się spać, jest upalna, letnia noc więc okno i balkon zostawiacie otwarte. Po godzinie przewracania się z jednego boku na drugi przychodzi upragniony sen. Śni się nam piękna bezludna wyspa, gdzie spokojnie odpoczywamy i jemy tropikalne owoce. Potem wskakujemy do lazurowej wody, pływamy, a następnie opalamy się na plaży. Nagle słyszymy potwornie głośne bzyczenie, ale nie jesteśmy w stanie zlokalizować irytującego dźwięku.

Wyjątkowo irytujące szkodniki

Nagle czar pryska, znowu jesteśmy w łóżku, a do pokoju wleciał nam wredny bzyczący szerszeń. Z takimi problemem poradzić sobie są w stanie tylko najdoważniejsi z nas. Ja dla przykładu, w takiej sytuacji wybiegam z pokoju i liczę na to, że nieproszony gość sam opuści mieszkanie. O ile jeden szerszeń nie stanowi większego problemu, to gniazdo szkodników nieopadal mieszkania jest już ogromnym wyzwaniem. Szczególnie zagrożone są osoby uczulone na jad szerszeni, który może doprowadzić nawet do śmierci, wskutek szoku anafilaktycznego.

Największa dziura Europy jest w Polsce. Wiesz gdzie?Największa dziura Europy jest w Polsce. Wiesz gdzie?Czytaj dalej

Jak więc poradzić sobie z gniazdem szerszeni? Podpalić je? Wezwać specjalistów, którzy policzą sobie za usługę niemałe pieniądze?

Okazuje się, że istnieje całkiem dobry sposób, wyjęty rodem z filmu "Ghost Busters". Wystarczy dobrej jakości odkurzacz, szczelny strój i przynajmniej dwa wiadra odwagi.

Spadkobierca Concorde'a nadchodzi. Ma osiągać prędkość prawie 3000 km/hSpadkobierca Concorde'a nadchodzi. Ma osiągać prędkość prawie 3000 km/hCzytaj dalej

Nagranie

Poniżej możecie zobaczyć metodę "odkurzaczową" w akcji:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa dziura Europy jest w Polsce. Wiesz gdzie?
  2. Allegro wprowadza nowość. Rewolucja w płatnościach jeszcze w lipcu
  3. Xiaomi: bezprzewodowe słuchawki za 180 zł. Apple ma konkurenta
  4. Narodowe Biuro Rozpoznania wysłało w kosmos tajne ładunki. Mają zapewnić bezpieczeństwo USA

Następny artykuł