Gameplay Diablo 2
Źródło: Youtube - kanał Slimo

Polak rekordzistą świata. Przeszedł Diablo 2 w mniej niż godzinę

Albert DługoszewskiAlbert Długoszewski
1 Czerwca 2020

Nieczęsto się zdarza żeby ktoś pobijał na świecie tak nietypowy rekord świata jak ten, który padł łupem naszego rodaka o wdzięcznym pseudonimie “Ślimak”. Gracz z Polski przeszedł Diablo 2 tak szybko jak nikt do tej pory. 

Jest on zarazem pierwszą osobą w historii, która przeszła Diablo 2 razem z dodatkie Lord Of Destruction w mniej niż godzinę. Potrzebował na to tylko 59 minut i 29 sekund.

"Ślimak" rekordzistą świata

Ślimak wyprzedził takie osobistości jak Indrek, Teo czy MrLlama. Ostatni z nich osobą, która dzierżyła rekord do tej pory. MrLlama zrobił to jednak przechodząc wszystkie poziomy trudności. Jest to odmienna kategoria od tej w której postanowił sprawdzić się ślimak. Speedrunowanie wymaga olbrzymich umiejętności o odpowiedniego przygotowania. Trzeba znać grę od podszewki, nic nie może Cię zaskoczyć. W Diablo 2 większość “speedrunnerów” wybiera czarodziejkę. Zdecydował się na nią również nasz rodak. Podczas bicia takiego rekordu gracz musi być idealnie skoncentrowany. Trzeba wiedzieć co można zabijać, a co należy odpuścić. Często jeden błąd powoduje, że speedrun kompletnie się nie udaje. Na szczęście “Ślimak” uniknął problemów i tym samym dzierży tytuł rekordzisty świata. Gratulujemy!

Cały gameplay można obejrzeć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oficjalne oświadczenie Instytutu Łączności w sprawie nanochipów 5G w szczepionkach
  2. Rosjanie odpowiedzialni za fake newsy o 5G w Polsce. Wiceminister cyfryzacji jest tego pewna
  3. Czy to początek ery cyborgów? Elon Musk zhackuje nasze mózgi
  4. Pierwszy zwiastun gry Fast & Furious Crossroads. Znamy datę premiery
Następny artykuł