GTA V
Źródło: Flickr

Witamy w Polsce. Dostali GTA V za darmo, teraz wystawiają je na allegro

GTA 5 od wczoraj do pobrania za darmo na sklepie Epic Games. Jednak wydarzyła się sytuacja trudna do skomentowania. Tak zwani “Janusze biznesu” postanowili zakładać dziesiątki nowych kont, a potem sprzedawać GTA 5 na allegro.

Najnowsza promocja Epic Games Store pozwala ludziom na pobranie darmowej kopii GTA 5. Tytułu Rockstara nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych gier w historii, a cała franczyza jest już owiana legendą.

"Janusze biznesu"

Niestety są również ciemne strony tej promocji. Jak się okazało wiele osób, których potocznie nazywamy “Januszami biznesu” postanowiło ją wykorzystać w celach zarobkowych. Trudno skomentować tę sytuację. Jak widać w naszym kraju ciągle nie brakuje pomysłowych biznesmenów. Na najpopularniejszym polskim serwisie aukcyjnym możemy znaleźć mnóstwo kont oferujących GTA 5 w najróżniejszych cenach.

"Konto na własność"

GTA 5 to fenomen. Gra utrzymuje się wśród najlepiej sprzedających się tytułów od momentu kiedy ujrzała światło dzienne. Promocja Epic Games okazała się niemałym zaskoczeniem. Nikt nie spodziewał się tak wielkiego hitu 100% za darmo. Aby otrzymać swoją bezpłatną kopię wystarczy zarejestrować się na stronie sklepu i dodać produkt do swojej kolekcji. Dzięki temu otrzymujecie tytuł za darmo na zawsze. Oferta sprawiła, że po swoją kopię ruszyli ludzie żądni zarobku. Postanowili oni skorzystać na niewiedzy ludzi i wystawiać konto z GTA 5 na Allegro. Co najzabawniejsze, aukcje zawierają w opisach takie stwierdzenia jak “konto na własność”, “wszystko jest legalne”. Przykra sytuacja, każdy po spełnieniu minimalnych warunków może skorzystać z okazji i otrzyma grę całkowicie za darmo. Tym bardziej boli to, że sprzedający w taki sposób żerują na ludzkiej niewiedzy. Witamy w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szef Epic Games: PS5 zostawi w tyle najlepsze komputery PC
  2. Wreszcie! Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 wraca w odświeżonej wersji
  3. Remaster gry Mafia 2 jednak powstaje
  4. Fallout 76 za darmo przez weekend - przetestuj zanim kupisz
Następny artykuł