Vlog #12 Shirley Curry
Źródło: Youtube - Shirley Curry

Bardzo smutna wiadomość obiegła internet. Hejt niszczy 84-letnią babcię grającą w gry

Shirley Curry to 84-letnia fanka gry The Elder Scrolls 5. Znana jest wśród internetowej społeczności jako “Babcia od Skyrima”. Niestety internet obiegła bardzo smutna wiadomość. Youtuberka podjęła decyzję, że ze względu na niemiłe i kłopotliwe komentarze od użytkowników robi przerwę od nagrywania.

Shirley Curry postanowiła nagrać wideo skierowane do osób, które denerwują ją. Pojawiło się ono już jakiś czas temu, ale dopiero ostatnio zwrócono na nie uwagę. Curry wytłumaczyła, że ciągle spotyka się z irytującymi i raniącymi ją komentarzami.

Babcia od Skyrima

Babcia od Skyrima nie chce dyskutować na temat obraźliwych wpisów, choć takie się również pojawiają. Wspomina ona o osobach, które sugerują jej zmianę podejścia do gry. Lub spróbowanie całkowicie nowego tytułu. - Nie musicie mi cały czas mówić. Przeglądam wszystkie gry. Jestem fanką gier, więc jakbym chciała ich spróbować, to bym to zrobiła. Nie muszę się tłumaczyć - zaznacza Shirley Curry. Youtuberka mówi o tym, że stresuje ją fakt tego, że ma ponad 800 tysięcy subskrypcji, a jej materiały ogląda maksymalnie 5-8 tysięcy osób. Średni czas oglądania materiałów to jedynie 5 minut, a gameplaye trwają nawet 50 minut.

"Marnuję czas"

- Marnuję czas, i to mnie stresuje - tłumaczy pani Shirley w swoim filmie. Zaznacza przy tym, że chce zadbać o własne zdrowie, więc ma w planach publikować mniej filmów. “Babcia od Skyrima” informuje również, że nie będzie odpowiadać na komentarze i tak aktywnie usuwać nieprzychylnych komentarzy jak robiła do tej pory. Poniżej możemy obejrzeć video o którym mowa.

Następny artykuł