Halo
Źródło: youtube.com

Halo Infinite: Twórcy wyjaśniają, czemu trailer gry nie zachwycił

Kuba WielochKuba Wieloch
26 Lipca 2020

Trailer najnowszej odsłony Halo już z nami i cóż... nie wyglądał on zbyt dobrze

Halo: Infinite nie zachwyciło

Niedawno Microsoft zaprezentowało fragment rozgrywki Halo: Infinite. Graczom nie przypadł on szczególnie do gustu, głównie ze względu na dziwnie wyglądającą grafikę gry. Wielu użytkowników skrytykowało grę, sugerując, że gdyby ktoś wydał ją 5 lat temu to i tak wyglądałaby ona wyłącznie "ok".

Amerykańskie wojsko używa technologii kosmitów. Senator potwierdzaAmerykańskie wojsko używa technologii kosmitów. Senator potwierdzaCzytaj dalej

W 4k gra będzie wyglądała lepiej

Okazuje się, że twórcy są świadomi tego problemu i śpieszą z wyjaśnieniem. Na konferencji prasowej jeden z przedstawicieli studia 343 Chris Lee powiedział, że gra wygląda zupełnie inaczej na telewizorach w jakości 4k. Pozwala to dostrzec "potęgę przesyłanych strumienionowo assetów". Dodatkowo wyraźnie podkreślił, że tytuł jest wciąż w fazie produkcji i rozwoju, więc wiele elementów gry może ulec zmianie. Podkreślono również, że studio używa zaawansowanych technik renderowania, które pozwalają na wykorzystanie dziesięciokrotnie większej mocy obliczeniowej przypadającej na jeden piksel.

Obrazy techgame"Statek kosmitów" 10-krotnie większy od Ziemi uchwycony przez NASACzytaj dalej

Wypowiedź twórcy gry

" Zaprezentowany gameplay jest świetnym przykładem tego, jak gra chodzi na Xboksie Series X. Będziesz w stanie uruchomić grę w stabilnych 60 klatkach na sekundę przy rozdzielczości sięgającej nawet 4K. To będzie doświadczenie o najwyższej jakości (high fidelity), jaką udało nam się kiedykolwiek osiągnąć." - wypowiedź twórcy gry.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Amerykańskie wojsko używa technologii kosmitów. Senator potwierdza
  2. Przełomowe odkrycie. Naukowcy zakodowali książkę w ludzkim DNA
  3. Niesamowite nagranie. Osa zamienia karalucha w zombie
  4. "Statek kosmitów" 10-krotnie większy od Ziemi uchwycony przez NASA

Następny artykuł