Zdjęcie z google maps oraz zdjęcie helikoptera lądującego na stacji paliw.
Źródło: YouTube/GoogleMaps

Video z Garwolina hitem sieci. Helikopter tankuje na stacji paliw

Mieszkańcy z Garwolina w województwie mazowieckiego byli świadkami obrazków niczym z GTA V. W poniedziałkowy wieczór, na okolicznej stacji paliw, wylądował helikopter w celu uzupełnienia paliwa.

“Nigdy nie widziałem czegoś takiego, byłem w szoku.” - mówi jeden z mieszkańców na wspomnienie lądowania prywatnego śmigłowca przy stacji benzynowej.

Mieszkańcy w szoku

Mieszkańcy mazowieckiego Garwolina nie ukrywają szoku, ale również zdumienia. W rozmowie z Polsatem jeden ze świadków zdarzenia powiedział: “Wiele rzeczy w swoim życiu widziałem, ale żeby lądować helikopterem na stacji. Trzeba być naprawdę dobrym pilotem, żeby zrobić coś takiego”. Mieszkańcy podkreślali, że takiej sytuacji w ich miejscowości jeszcze nigdy nie było.

Pilot podjął świadomą decyzję

Podczas lotu, pilot prywatnego śmigłowca zauważył, że w maszynie kończy się paliwo. Nie chciał podejmować zbędnego ryzyka, więc postanowił wylądować na najbliższej stacji paliw w celu uzupełnienia paliwa. Po bezpiecznym wylądowaniu przepchnął maszynę do dystrybutora paliwa, uzupełnił braki i odleciał. Nagranie z całego wydarzenia możecie obejrzeć poniżej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 90-letnia streamerka? Babcia, która uwielbia grać w GTA
  2. PlayStation Plus oprócz darmowych gier ma w ofercie... zniżkę na klapki
  3. Wiadomości TVP wykorzystają Unreal Engine w prognozie pogody
  4. Błąd w systemie sprawia, że tysiące Polaków nie dostają pieniędzy z tarczy antykryzysowej
Następny artykuł