Heyah 01
Źródło: https://sklep.heyah.pl/ - screenshot

Heyah wraca na rynek. Nowa oferta w której płacisz co drugi miesiąc

Artur ŁokietekArtur Łokietek
21 Lipca 2020

Jeżeli pamiętacie "No to sru!" to znaczy, że wiecie, czym swego czasu było Heyah. Marka została właśnie aktywowana za sprawą kampanii "wiesz co robić". Operator przyciąga uwagę zupełnie nową ofertą i nowoczesnym planem płatności.

Heyah powróciło! Nowa oferta może okazać się niezwykle kusząca dla wielu.

Heyah, czyli nowość

Heyah to marka usług telefonii komórkowej, która swego czasu kojarzyła się przede wszystkim z czymś nowym, atrakcyjnym i wyprzedzającym konkurencję. Duża w tym zasługa zaskakujących reklam i całych kampanii promocyjnych. Warto tu zaznaczyć, że Heyah za jedną z reklam zdobyła w 2010 roku nagrodę w Cannes. Właścicielem sieci jest jeden z większych operatorów, czyli T-Mobile. Po pewnym czasie o ofercie zrobiło się tak cicho, że w zasadzie niemal wszyscy o niej zapomnieli. Heyah jednak wraca i oferuje szereg nowości.

Nowa oferta Heyah

Bodaj główną siłą nowej kampanii reklamowej "wiesz co robić" jest tu pierwsza oferta zerojedynkowa. Rozwiązanie pozwala na dokonywanie płatności za subskrypcję co dwa miesiące. Tak, Heyah pobiera opłatę za jeden z dwóch miesięcy aktywnej usługi, która trwać może co najmniej 12 miesięcy. Marka obiecuje jednocześnie, że warunki podczas korzystania z usług się nie zmienią. Oczywiście płatności wracają do klasycznych co-miesięcznych, gdy tylko okres promocyjny (wspomniane minimum 12 miesięcy) się skończy. Co jeszcze?

  • nielimitowane rozmowy komórkowe i na telefony stacjonarne
  • SMSy i MMSy bez limitów
  • pakiet 20 GB internetu na 30 dni

Cena? 39 złotych miesięcznie... znaczy, co drugi miesiąc biorąc pod uwagę zaskakujący pomysł Heyah. Dokładne informacje dotyczące oferty znajdziecie na oficjalnej stronie Heyah 01.

Zobacz także:

  1. Największe firmy przeciwko emisji CO2. W projekcie m.in. Microsoft, Nike, Mercedes i Danone
  2. Asystent głosowy i konto na selfie w IKO. Nowości w aplikacji mobilnej PKO BP
  3. Olbrzymi przełom w robotyce. Powstała sztuczna skóra dla robotów, która potrafi "czuć" i jest lepsza od ludzkiej
  4. Nielegalny spektakl w dark webie. Aresztowano 19 nieletnich osóbNastępny artykuł