Hulajnoga elektryczna
Źródło: wikimedia.com

Czy uważasz, że hulajnogi elektryczne mogą zastąpić rowery w mieście?

Kuba WielochKuba Wieloch
28 Lipca 2020

Hulajnogi elektryczne stanowią ciekawą alternatywę dla komunikacji miejskiej oraz rowerów. Uważasz, że czeka je świetlana przyszłość?

Społeczność większych polskich miast jest niesamowicie spolaryzowana i podzielona w opinii na jeden konkretny temat. Nie, nie chodzi o politykę. Mowa o elektrycznych hulajnogach.

Polskie elektryczne auta przyszłości. Oto prototypy IzeryPolskie elektryczne auta przyszłości. Oto prototypy IzeryCzytaj dalej

Jakiś czas temu warszawskie chodniki dostały dosłownie zasypane elektrycznymi hulajnogami. Każdy posiadacz smartfona może je wypożyczyć i w ten sposób dotrzeć w wybrane przez siebie miejsce. Ich największą zaletą, a zarazem wadą jest to, że można je odstawić w dowolne miejsce. Co za tym idzie hulajnogi są dosłownie wszędzie. Można je znaleźć na chodnikach, drogach rowerowych, ulicach, a nawet w metrze. Wielu uczestnikom ruchu miejskiego się to nie podoba. Spora część mieszkańców uważa, że jest to zaśmiecania miast.

Niesamowite nagranie. Rój pszczół obsiadł pszczelarzaNiesamowite nagranie. Rój pszczół obsiadł pszczelarzaCzytaj dalej

Z drugiej strony takie urządzenia stanowią niezwykle ciekawą alternatywę dla komunikacji miejskiej, czy nawet rowerów. Nie wymagają wysiłku fizycznego, a co za tym idzie możemy na nich dojechać do pracy bez konieczności pocenia się. Dodatkowo hulajnogi osiągają całkiem niezłą prędkość i pozwalają na przejchanie 10 kilometrów w przeciągu 30-40 min.

A Wy jakie macie zdanie na ten temat?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie elektryczne auta przyszłości. Oto prototypy Izery
  2. Niesamowite plany Sony względem konsoli PlayStation 5
  3. Rosjanie sklonują mamuta. Wszystko dzięki znalezisku na Syberii
  4. Ogromny krater, który wciąż się powiększa. Ma już kilometr szerokości

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł