ing
Źródło: Flickr, CC BY 2.0, https://www.flickr.com/photos/redvers/3000855212/

ING Bank Śląski informuje o istotnych ograniczeniach. Zmiana dotyczy wszystkich klientów

Artur ŁokietekArtur Łokietek
18 Października 2020

INB Bank Śląski informuje o istotnych ograniczeniach związanych bezpośrednio z pandemią koronawirusa i sytuacją w kraju. Inne banki również wprowadzają istotne zmiany. Dotyczą one m.in. zmian godzin otwarcia placówek bankowych. Obowiązywać będą już od przyszłego poniedziałku.

Wiele różnych firm musi liczyć się z poważnymi ograniczeniami związanymi z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 w naszym kraju. W całej Polsce obowiązuje strefa żółta, zaś w konkretnych miejscach nawet czerwona. Klienci banków muszą liczyć się ze zmianami dotyczącymi sposobu ich funkcjonowania.

ING wprowadza ograniczenia

Epidemia w Polsce w ostatnim czasie przyspiesza, co jednoznacznie przekłada się na zmiany w funkcjonowaniu wielu różnych lokali. Oczywiście nowe zasady dotyczą choćby restauracji czy nawet sklepów, jednak nawet branża bankowości została tym dotknięta. W oficjalnym komunikacie prasowym o ważnych zmianach informuje ING Bank Śląski, który od przyszłego poniedziałku, tj. 19 października, wprowadza nowe godziny otwarcia swoich placówek. Klienci posiadający rachunek osobisty bądź firmowy muszą sprawdzić godziny, w jakich otwarty jest właściwy dla nich oddział banku. Teraz zostaną one zmienione, jednak nie nowe godziny nie spodobają się wszystkim, gdyż ogólny czas został mocno skrócony. ING w komunikacie przekazuje, że konkretne godziny otwarcia będą zależeć od lokalizacji, w związku z czym lepiej samodzielnie sprawdzić na stronie banku czas pracy danej placówki zanim się tam wybierzemy.

Naukowcy odkryli gigantyczny rysunek. Czy starożytni ludzie czcili kosmitów? Jest wiele niezwykłych teoriiNaukowcy odkryli gigantyczny rysunek. Czy starożytni ludzie czcili kosmitów? Jest wiele niezwykłych teoriiCzytaj dalej

Nowe godziny otwarcia

DZISIAJ GRZEJE:

1. Księżyc pełnił kiedyś niezwykle ważną funkcję. Niesamowite odkrycie naukowców

2. To pierwszy taki przypadek na świecie. Superinfekcja wykryta u 54-letniej kobiety

Oddziały ING Banku Śląskiego, które znajdują się w galeriach i centrach handlowych mogą teraz być czynne krócej, niż cały obiekt. Z tego względu najlepiej samodzielnie sprawdzić, jakie godziny otwarcia tam funkcjonują. Co się zaś tyczy placówek zlokalizowanych poza galeriami, czynne będą od poniedziałku do piątku między 10:00 a 15:00. Oczywiście tutaj także lepiej samodzielnie zajrzeć na oficjalną stronę i wyszukać interesujący nas obiekt. Zmiany wchodzą w życie już od przyszłego poniedziałku, tj. 19 października. Istotne jest również pamiętanie o wprowadzonych przez rząd godzinach dla seniorów, które obowiązują nie tylko w sklepach, ale i w bankach, takich jak PKO BP, Bank Pekao, Bank Millenium, Getin Bank, Idea Bank oraz Santander Polska. Godziny dla seniorów obowiązują od 10:00 do 12:00 i w ich trakcie obsługiwani będą wyłącznie starsi klienci. Pomysł rządu został przyjęty mieszanie - wielu seniorów ocenia go wręcz źle, gdyż i tak chodzą do sklepów w godzinach, które sami sobie wybiorą.

Od dzisiaj wchodzą w życie nowe zasady. Ważne zmiany dla dzieci i ich rodzicówOd dzisiaj wchodzą w życie nowe zasady. Ważne zmiany dla dzieci i ich rodzicówCzytaj dalej

Ataki na banki

Warto też pamiętać o tym, że pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 to świetna okazja dla... oszustów. Banki takie jak Millenium, mBank czy Getin Bank informują o wykryciu ponownie wzmożonej aktywności wszelkiego rodzaj przekrętów. Oczywiście uważać musimy nie tylko w internecie, ale i w życiu "realnym". W necie bowiem popularna jest metoda zwana "phishingiem", która polega na podszywaniu się pod daną instytucję lub organizację w celu wyłudzenia naszych wrażliwych danych osobowych. Należy więc uważać, gdy otwieramy dziwne maile od naszego banku, a już na pewno nie klikać w żadne znajdujące się tam odnośniki ani nie instalować niczego na swoich urządzeniach mobilnych. W "realu" zaś, oszuści wydzwaniają z, rzekomo, świetnymi ofertami lub z komunikatem, że nasze bezpieczeństwo zostało naruszone i proszą o podanie danych. Tych nie należy nigdy nikomu udostępniać.

Niewiarygodne dokonanie naukowców. Tak brzmi nasza galaktyka, melodia może Ci się z czymś skojarzyćNiewiarygodne dokonanie naukowców. Tak brzmi nasza galaktyka, melodia może Ci się z czymś skojarzyćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Obłędny przepis na sałatkę jarzynową Magdy Gessler. Tajny prozdrowotny składnik, nadaje zupełnie innego smaku
  2. Przedmiot, na którym wirus może utrzymywać się nawet miesiąc. Każdy z nas go ma
  3. Księżyc będzie czystszy niż Ziemia. Zadbała o to NASA
  4. Ogromna zmiana pogody, nie do uwierzenia. Algorytm się mylił?
  5. Poczta Polska trafi na parafię. Plany na ogromną skalę już niedługo zostaną zrealizowane
  6. Adam Małysz przekazał tysiącom Polaków druzgocące wiadomości. Chodzi o nowy sezon skoków

Następny artykuł