Justyna Żyła
Źródło: Instagram.com/justynazyla

Kuchnia Justyny Żyły to symbol przepychu i luksusu. Niejeden szef restauracji by jej pozazdrościł

Artur ŁokietekArtur Łokietek
28 Sierpnia 2020

Choć nie wszyscy o tym wiedzą, Justyna Żyła jest zapaloną kucharką. Na swoim koncie na Instagramie często i chętnie dzieli się swoimi kulinarnymi dokonaniami. Ostatnio pochwaliła się nowoczesną i luksusową kuchnią.

Justyna Żyła pochwaliła się swoją nowoczesną kuchnią. Wygląda niezwykle luksusowo. WIdać, że stawia na klasykę, ale w nowoczesnej odsłonie.

Justyna Żyła w kuchni

Justyna Żyła to bodaj jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w polskim sporcie mimo, iż sama nie uprawia żadnych dyscyplin. Obecnie jest jednak byłą żoną Piotra Żyły, czyli jednego z najbardziej kojarzonych sportowców z naszego kraju, który uprawia skoki narciarskie. Ich związek trwał przez około 12 lat, aż w 2018 roku Justyna na swoim koncie na Instagramie napisała, iż ona wraz z dziećmi została przez Piotra pozostawiona. Od tej pory zaskakująco często mogliśmy tam przeczytać o jej prywatnym życiu. Coraz częściej pokazuje ona również swoją kuchnię - nic więc dziwnego, skoro dla niej samej gotowanie to wręcz hobby. Na niedawnych zdjęciach możemy podziwiać przepełnioną przepychem i luskusem tę część domu.

Mężczyzna otworzył drzwi i zamarł. Dziesiątki tysięcy szerszeni w starej szopie [wideo]Mężczyzna otworzył drzwi i zamarł. Dziesiątki tysięcy szerszeni w starej szopie [wideo]Czytaj dalej

Gotowanie na YouTube

Justyna Żyła uwielbia gotować i choć sama się z tym nie kryje, to nie wszyscy o tym wiedzą. Ona sama posiada również kanał w serwisie YouTube o nazwie UwaŻyła, w którym ochoczo dzieli się swoimi ulubionymi przepisami. Jej kuchnia wręcz zachęca do spędzenia w niej kilku godzin i ugotowaniu paru przepysznych potraw. Choć stali widzowie celebrytki mogą podziwiać jej kuchnię na filmikach w serwisie YouTube, dopiero niedawno gwiazda pokazała to pomieszczenie w zdjęciach na Instagramie.

Obrazy Techgame

Mężczyzna znalazł na polu niezwykle dziwne Mężczyzna znalazł na polu niezwykle dziwne "jaja". Gdy podszedł bliżej, zamarł ze strachuCzytaj dalej

Kuchnia Justyny Żyły

Patrząc na opublikowane na Instagramie zdjęcia, widać, iż Żyła stawia na klasykę, czyli połączenie czerni i bielu. Sam czarny blat wskazuje jednak na nowoczesne podejście od urządzenia tego pomieszczenia. Dzięki jasnym frontom szafek i półek światło załamuje się i pomieszczenie optycznie nabiera jeszcze większych wymiarów. Po samej ilości mebli do przechowywania widać, że gwiazda stawia na użyteczność i porządek. Całość prezentuje się więc niezwykle luksusowo, a kuchnia wręcz sama prosi się o gotowanie w niej.

Obrazy Techgame

fot. Instagram.com/justynazyla

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Po ponad 200 latach badań dokonano wyjątkowego odkrycia. Niezwykły stwór ma 439 mln lat
  2. Już nigdy nie zjesz ryby z targu. Przerażające wyniki badań
  3. 95 tysięcy miejsc pracy czeka na Polaków. Rusza ogromna inwestycja
  4. Włączył kamerę w samochodzie i nagrał spektakularne zjawisko. Ogromne tornado formuje się na naszych oczach

Następny artykuł