Płoncą planeta Ziemia
Źródło: Pixabay

Czy uważasz, że zmiany klimatyczne są realnym zagrożeniem dla ludzkości?

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
24 Lipca 2020

Naukowcy niemal codziennie biją na alarm, że jeżeli ludzkość nie podejmie zdecydowanych kroków, już niedługo zmiany klimatyczne mogą być nieodwracalne. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Według ekspertów do spraw klimatu, sytuacja meteorologiczna na świecie zmienia się w zastraszającym tempie. Ma to związek przede wszystkim ze zwiększającą się ilością dwutlenku węgla w atmosferze.

Pogoda na świecie szaleje

Rok 2020 nie jest na pewno jak na razie zbyt udany dla świata. Ogromne pożary w Australii, pandemia wirusa SARS-CoV-2, ulewy i burze z gradem w maju, w Polsce, a następnie fala upałów na Syberii. Przynajmniej część z tych wydarzeń daje nam pewne sygnały, że z klimatem dzieje się coś nie tak. Niektórzy uważają, że jest to naturalna kolej rzeczy, a Ziemia niezależnie od nas przystosowuje się do zmieniających warunków, inni mówią, że za zmiany klimatu odpowiada niszczycielska działalność człowieka. A jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?

Przerażające słowa Elona Muska. Ostrzegł cały świat przed niebezpieczeństwemPrzerażające słowa Elona Muska. Ostrzegł cały świat przed niebezpieczeństwemCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Odnaleziono drugi Układ Słoneczny. Planety krążą obok gwiazdy bardzo podobnej do Słońca
  2. W Jeleniej Górze przebadano 100 dzieci. Wyniki są druzgocące, rakotwórcza substancja u najmłodszych
  3. Przerażające słowa Elona Muska. Ostrzegł cały świat przed niebezpieczeństwem
  4. Niesamowita tarcza niewidzialności. Nagranie pokazuje możliwości kamuflażu

Następny artykuł