Kobieta łowiąca ryby nad rzeką.
Źródło: Pikist

Kobieta poszła na ryby. To co znalazła nad brzegiem rzeki wprawiło ją w osłupienie

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
10 Września 2020

Kiedy 25-letnia kobieta wybrała się na ryby nie spodziewała się, że dokona szokującego odkrycia niczym z filmów o mafii. Na szczęście to co na pierwszy rzut oka wyglądało jak zwłoki, okazało się czymś innym.

Pochodząca z Virginia Beach w Stanach Zjednoczonych młoda mama Brittney Pennington wybrała się do własnego ogrodu na ryby. Przy brzegu znalazła ciało. Przerażona kobieta zawiadomiła policję, która odizolowało miejsce znaleziska i wszczęła postępowanie.

Kobieta w szoku po strasznym znalezisku

25-letnia mieszkanka Virginia Beach chciała spędzić miły dzień wraz ze swoim chłopakiem Taylorem na rybach. Obok ich domu przepływa niewielki strumień, w którym złowić można parę ciekawych okazów ryb. Para nie spodziewała się jednak, że miły dzień szybko zmieni się w straszne przeżycie, po którym wspomnienia nie opuszczą ich jeszcze przez długie miesiące.
W pewnym momencie para spostrzegła, że w niedalekiej okolicy między kamieniami, spod wody, wystaje coś co przypominało ludzką stopę. Kobieta i mężczyzna przez pół godziny próbowali dojść do tego, co to może być, postanowili więc przynieść z domu lornetkę, aby lepiej przyjrzeć się dziwnemu znalezisku. Wtedy właśnie kobieta wpadła w przerażenie. Spod wody wystawały “ludzkie” nogi. Brittney od razu zadzwoniła na policję w celu poinformowania, że w ich okolicy leży ciało w wodzie.

Otworzył wojskową konserwę z 1900 roku. Zawartość zwaliła go z nóg [wideo]Otworzył wojskową konserwę z 1900 roku. Zawartość zwaliła go z nóg [wideo]Czytaj dalej

Interwencja policji zakrojona na szeroką skalę

Krótko po wykonaniu telefony, na miejscu pojawiło się sześć samochodów policyjnych, wóz straży pożarnej oraz ambulans. Służby zablokowały dostęp do całego terenu otaczającego przerażające znalezisko i dom Brittney.”To było przerażające znalezisko. Od razu pomyślałam, że w okolicy może dalej przebywać morderca. Nawet policjanci myśleli, że znalezisko to prawdziwa martwa kobieta” - relacjonowała po całym wydarzeniu kobieta.

Kordon policyjny na miejscu znalezienie tajemniczego znaleziska.

Kosmiczne umięśnione myszy wróciły na Ziemię. Niezwykły eksperyment NASAKosmiczne umięśnione myszy wróciły na Ziemię. Niezwykły eksperyment NASACzytaj dalej

Nie morderstwo, a śmiecenie

Kiedy policja dotarła do przerażającego znaleziska, sytuacja nabrała zupełnie innego charakteru. Okazało się bowiem, że wystające spod wody nogi nie należą do martwego człowieka, a do... sex-lalki ludzkich rozmiarów. Z relacji Brittney wynika, że policjanci po bliższej inspekcji po prostu wyciągnęli lalkę z wody i przynieśli ją do kobiety. Według Brittney lalka była jedną z tych droższych, realistycznych zabawek dla dorosłych. Po wszystkim policjanci zabrali nietypowe znalezisko w celu wyrzucenia go do śmieci.

Gumowa lalka dla dorosłych wyołowiona z rzeki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite materiały z Marsa. Zdjęcia w rozdzielczości 4K zdradzają każdy szczegół
  2. Psie roboty w amerykańskiej armii. Mają niezwykle ważne zadanie
  3. Niewiarygodne krwistoczerwone niebo w USA. W jednym z miast spłonęło 80 procent budynków
  4. Otworzył wojskową konserwę z 1900 roku. Zawartość zwaliła go z nóg [wideo]
  5. Kosmiczne umięśnione myszy wróciły na Ziemię. Niezwykły eksperyment NASA
  6. Milionerzy: Dostał niezwykle ciężkie pytanie za 40000 zł. Znasz poprawną odpowiedź?

Następny artykuł