Kontroler Xbox VS kontroler PS4
Źródło: needpix

PlayStation 5 vs Xbox Series X, którą konsole wybierasz?

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
23 Lipca 2020

Premiera konsol nowych generacji tuż-tuż. Z tej okazji postanowiliśmy zastanowić się, która konsola według naszych czytelników jest lepsza.

Microsoft właśnie ogłosił przybliżoną datę premiery swojej najnowszej konsoli, czyli Xbox Series X. Gracze będą mogli kupić ją już w listopadzie. Wciąż czekamy na informacje od Sony na temat tego, kiedy PlayStation 5 trafi na sklepowe półki. Do tego czasy możemy wspólnie zastanowić się, która konsola jest lepsza.

Xbox Series X: poznaliśmy datę premiery konsoli nowej generacji od MicrosoftuXbox Series X: poznaliśmy datę premiery konsoli nowej generacji od MicrosoftuCzytaj dalej

Nowe generacje konsol nadchodzą

Premiera nowych generacji konsol zawsze wzbudza dużo emocji. Oczekiwania są ogromne, zapowiedzi producentów również. Już dzisiaj będziemy mogli obejrzeć Xbox Games Showcase, podczas którego dowiemy się wielu nowych, ciekawych faktów na temat Xbox Series X i gier, które na tę konsolę wyjdą. Niedługo po tym wydarzeniu swoją konferencję online zaplanowało Sony, gdzie przedstawią kolejne tytuły gier, w które zagramy na PlayStation 5. Oczekiwania fanów rosną więc w dramatycznym tempie, a my się zastanawiamy. Xbox, czy PlayStation? Którą konsolę nadchodzącej generacji wybierzecie Wy?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sony postawiło wysepki z PlayStation 5. Niedługo mogą rozpocząć się pierwsze testy
  2. Darmowy multiplayer na konsolach Xbox? To tylko kwestia czasu
  3. Xbox Series X: poznaliśmy datę premiery konsoli nowej generacji od Microsoftu
  4. GOG GALAXY łączy się Epic Games Store. Wiemy na czym polegać będzie współpraca

Następny artykuł