Znak o treści "Lidl".
Źródło: flickr/the justified sinner

Oferty, na które Polacy czekają cały rok. Gigantyczne przeceny w Lidlu, sprzęt elektroniczny kupimy za "grosze"

Łukasz KopcińskiŁukasz Kopciński
20 Listopada 2020

Coraz bliżej Święta, a co za tym idzie, w popularnych sieciach marketów pojawiają się oferty z różnego rodzaju sprzętem w okazyjnej cenie. Swoją ofertę z okazji Czarnego Piątku ujawniła sieć sklepów Lidl.

Od najbliższego poniedziałku przypadającego na 23 listopada, Lidl zaoferuje swoim klientom garść przecen z okazji Black Friday. Sieć zdecydowała się na format Black Week, czyli promocje serwować będzie przez cały najbliższy tydzień. Z oferty skorzystamy zarówno przez Internet, jak i na miejscu, w sklepie stacjonarnym.

Sony podało oficjalną informację na temat PlayStation 5. Firma ogłosiła sukces, a gracze są wściekliSony podało oficjalną informację na temat PlayStation 5. Firma ogłosiła sukces, a gracze są wściekliCzytaj dalej

Lidl pozwoli tanio kupić domowe sprzęty

Wśród ofert godnych uwagi należy wskazać choćby telewizor Toshiby - model 43U2963DGL. Odbiornik zaprezentuje solidny stosunek ceny do jakości. Pierwotną kwotę zredukowano o 300 złotych. Poniżej tysiąca złotych dostaniemy zatem technologię 4K oraz usługę smart TV, co nie jest wszechobecnym standardem.

Jeszcze większy zjazd cenowy zaliczy hulajnoga elektryczna. Środek transportu o mocy 350W będzie tańszy o 600 złotych, co da kwotę końcową w wysokości 799zł.

Promocje obejmą też liczne narzędzia kuchenne czy też dla gadżety majsterkowiczów. Za niewielkie pieniądze nabyć będzie można, na przykład, cyfrową frytkownicę, toster czy też myjkę ciśnieniową.

Czy czeka nas scenariusz z Planety Małp? Naukowcy stworzyli hybrydę człowieka i małpyCzy czeka nas scenariusz z Planety Małp? Naukowcy stworzyli hybrydę człowieka i małpyCzytaj dalej

Black Friday to amerykański fenomen wyprzedaży, który na szczęście podłapano także w innych krajach. Czy realizowano to w odpowiednio spektakularny sposób, to już inna kwestia.

W Polsce krytykowano oferty wielu sieci. Liczne promocje nie wychodziły poza regularne rabaty pojawiające się w ciągu roku, a przecież nie chodzi o to, by obniżki powtórzyć, a uatrakcyjnić je.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Archeolodzy donoszą o wyjątkowym odkryciu. Uważano, że znalezisko jest tylko legendą
  2. Sok z kiszonej kapusty najtańszym skutecznym probiotykiem. Pomaga też we wszelkich chorobach układu pokarmowego
  3. Wielki skandal w Watykanie. Papież Franciszek polubił zdjęcie "dla dorosłych" na Instagramie, wszczęto śledztwo

(Nie)sławne wyprzedaże Lidla

O wyprzedażach i promocjach Lidla w Polsce oraz za granicą krążą miejskie legendy. Szczęśliwcy, którzy wyszli z nich cało, mogli je potem relacjonować reszcie społeczeństwa słownie lub za pomocą materiałów wideo. Było o czym opowiadać, gdyż batalie o produkty często były naprawdę zażarte.

Słynna oferta z karpiami sprzed kilku lat mogłaby wręcz posłużyć jako inspiracja do stworzenia gry wideo z gatunku battle royale. Oczami wyobraźni widzę kasową produkcję zrealizowaną w lokacji podobnej do Superstore z Warzone.

W środku akcji natomiast zbiornik ze Świętym Graalem – najcenniejszą z ryb wigilijnych. Najdorodniejszy okaz trafiłby do osoby odpowiednio zdeterminowanej, aby położyć go na swoim stole 24 grudnia. Ostatniego człowieka stojącego na nogach, który będzie zdolny o własnych siłach opuścić market.

Uciążliwa usterka PlayStation 5. Jest proste rozwiązanie problemuUciążliwa usterka PlayStation 5. Jest proste rozwiązanie problemuCzytaj dalej

Historię z polowaniem na karpie zna pewnie więcej osób, ale niemniej zaciekle walczono w tym roku pod francuskimi sklepami popularnej sieci. W tym przypadku chodziło jednak o elektronikę.

Przedmiot promocji stanowiły konsole PlayStation 4, a ceny miały być autentycznie niskie. Sprzęt wyceniono wtedy na odpowiednik około 400 złotych. Nawet dzisiaj, niemal pół roku później, uznalibyśmy to za atrakcyjną ofertę.

Wtedy sięgnięto po radykalne metody, a zapędy nadgorliwego tłumu musiały temperować służby porządkowe. Ostatecznie... w obawie o dalsze rozróby z promocji wycofano się jeszcze przed otwarciem sklepów.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

   1. Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę. Zdumiewa odważnym kolorem włosów
   2. Dlaczego koty kochają kartony? Znamy prawdziwe przyczyny uwielbienia pudełek przez mruczki
   3. Żona Alberta Einsteina przeżywała koszmar. Mało kto wie, jak traktował ją znany noblista
   4. Czy pamiętacie stare konsole do gier?
   5. Koszmarna wiadomość o cenach prądu. Portfele Polaków bardzo zagrożone
   6. Marcin Najman przerwał milczenie po walce. Wydał komunikat, wszyscy złapali się za głowy
   7. Właśnie wprowadzili nowy zakaz. Za jego złamanie zapłacisz nawet 5 tysięcy złotych

Następny artykuł