Lillia
Źródło: Riot Games

Lillia - poznaliśmy umiejętności nowego junglera w League of Legends

Kuba WielochKuba Wieloch
8 Lipca 2020

Poznaliśmy nową bohaterkę w grze League of Legends. Przed Wami Lillia

Nowa Bohaterka

Riot Games zaprezentowało nam nowego leśnika. Patrzać na splash art można przez pomyłkę pomyśleć, że to Neeko. Nic bardziej mylnego, wszakże Neeko nie ma kopyt i raczej nie jest driadą.

Umiejętności

Jakie umiejętności ma nowa postać?

 • Umiejętność bierna — Wypełniony Snami KosturUmiejętności Lilli nakładają Senny Pył, zadając rozłożone w czasie obrażenia magiczne zależne od maksymalnego zdrowia celu.
 • Q — Kwitnące Ciosy

  Lillia macha swoją gałęzią i zadaje magiczne obrażenia pobliskim wrogom, przy czym ci na zewnętrznej krawędzi kręgu otrzymują obrażenia nieuchronne. Gdy trafi swoim atakiem, Lillia zyskuje dodatkowo prędkość ruchu.

 • W — Uważaj! Iip!

  Lillia przygotowuje się i wykonuje potężne uderzenie swoją gałęzią, zadając wrogom magiczne obrażenia. Wrogowie znajdujący się w centralnym punkcie uderzenia odnoszą więcej obrażeń.

 • E — Wir Nasion

  Lillia wyrzuca w górę Wir Nasion, zadając wrogom magiczne obrażenia i na chwilę ich spowalniając. Jeśli Wir Nasion Lillii spudłuje, będzie przetaczać się dalej, dopóki nie uderzy we wroga lub w element terenu.

 • R — Melodyjna Kołysanka

  Lillia zsyła kołysankę na swoich wrogów, a ci znajdujący się pod wpływem jej Sennego Pyłu stają się coraz wolniejsi, aż w końcu zostają na chwilę uśpieni. Jeśli wróg zostanie obudzony przez otrzymanie obrażeń, otrzyma dodatkowe obrażenia magiczne.

  Sprawdźcie również oficjalny zwiastun postaci:

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Widzieliśmy zwiastun Sky Beneath. Szykują się godziny grawitacyjnej zabawy
 2. Sony przygotowuje prawdziwą bombę. State of Play odkryje wiele tajemnic
 3. Internet z balonu? W Kenii powstał projekt jedyny w swoim rodzaju
 4. Cyberpunk 2077 w Xbox Pass? Microsoft może szykować wielką niespodziankę

Następny artykuł