Kupon lotto, zaznaczone numery i długopis
Źródło: Pixabay

Lotto przygotowało duże zmiany w swoim systemie. Ogromne ułatwienie dla graczy

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
5 Września 2020

Gracze korzystający z usług strony lotto.pl mogą odetchnąć z ulgą. Totalizator zrezygnował z archaicznego rozwiązania związanego z zabezpieczeniem strony. Teraz proces grania online będzie o wiele prostszy.

Wszystko za sprawą usługi mojeID, która zastąpi standardowy wymóg wysyłania skanu swojego dowodu tożsamości. Usługa wprowadzona została dzięki rozpoczęciu współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową.

Moje ID nie tylko w Lotto

Od kilku lat w Polsce usługa mojeID zyskuje coraz większą popularność. Dzięki możliwości elektronicznego potwierdzania swojej tożsamości wiele usług w sektorze publicznym i komercyjnym zostało ułatwionych, nie trzeba z każdą sprawą biegać do urzędu, aby ręcznie potwierdzać swoje dane.Lotto swoje internetowe usługi uruchomił w grudniu 2018 roku. Jako że w Polsce w gry liczbowe mogą grać jedynie osoby pełnoletnie, to przy zakładaniu konta trzeba było potwierdzić swój wiek za pomocą skanów dowodu tożsamości. Założenie konta uprawniało do grania w najbardziej popularne gry losowe Totalizatora Sportowego, a więc Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Eurojackpot.

Koniec współpracy Alior Bank i T-Mobile. Ogromne zmiany dla klientówKoniec współpracy Alior Bank i T-Mobile. Ogromne zmiany dla klientówCzytaj dalej

Lotto z kolejnymi usprawnieniami

Totalizator Sportowy jakiś czas temu rozpoczął współpracę z Krajową Izbą Rozliczeniową. Dzięki temu Lotto mogło wprowadzić szereg zmian usprawniających proces uczestnictwa w swoich grach losowych. Wcześniej usługa mojeID została wprowadzona również w jedynym legalnym kasynie internetowym w Polsce, a więc w Total Caisno. Jak podkreśla Totalizator Sportowy, wprowadzenie funkcji mojeID w systemach lotto.pl jest ogromnym krokiem w stronę realizacji potrzeb ich graczy.

Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?Czytaj dalej

Lotto.pl w nowej rzeczywistości

Dzięki wprowadzeniu usługi mojeID, podczas zakładania konta użytkownik nie będzie miał obowiązku przesyłania skanu swojego dowodu tożsamości, co nie jest zasadniczo zbyt bezpieczną praktyką. Od teraz weryfikacja użytkownika będzie odbywała się za pomocą systemu bankowości elektronicznej. “Coraz powszechniejsze wykorzystanie usługi mojeID przyczynia się do zapewnienia bezpieczeństwa w internecie. W przypadku klientów loterii państwowej, poza aspektami bezpieczeństwa, istotne będzie także wyeliminowanie ryzyka dostępu do gier losowych osobom niepełnoletnim” - skomentował nową funkcję Piotr Alicki, prezes zarządu KIR.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Odnaleziono biblioteki Państwa Islamskiego. Zawierają, m.in. dane z ataku na World Trade Center
  2. Koniec współpracy Alior Bank i T-Mobile. Ogromne zmiany dla klientów
  3. Dron zrzucał setki torebek z tajemniczą zawartością. Mieszkańcy nie ukrywali radości
  4. Fatalne wieści dla fanów Batmana. Odtwórca głównej roli zakażony

Następny artykuł