Antena 5G prześwietla głowe biednej kobiety ze smartfonem
Źródło: pxfuel

Marsz anty5G coraz bliżej. Organizator protestu zebrał 130 zł

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
31 Sierpnia 2020

26 września to według międzynarodowej społeczności Anty5G światowy dzień sprzeciwu przeciwko nowemu standardowi łączności bezprzewodowej. Z tej okazji w Polsce planowane są specjalne wydarzenia.

Na organizację pierwszego, polskiego marszu przeciwko technologii 5G została, w zeszłym tygodniu, uruchomiona zbiórka pieniędzy. Organizator nie jest zachwycony jej wynikami, jak na razie udało się zebrać jedynie 130 zł.

5G jednak nie takie straszne?

Polacy wielokrotnie pokazywali, że jeżeli walka o jakiś cel jest tego warta, to są skłonni do współpracy i idealnej organizacji. Takie zachowania charakteryzują w zasadzie wszystkie ugrupowania w Polsce, które mają do przekazania swoje racje. Być może walka z nową technologią bezprzewodowego przesyłu Internetu nie jest jednak tak palącą kwestią na ile mogło się to wydawać jeszcze przed wakacjami.
Organizator wydarzenia w zeszłym tygodniu uruchomił zbiórkę na portalu pomagam.pl w celu organizacji pierwszego marszu przeciwko technologii 5G w Polsce, jednak jak na razie efekty nie są zadowalające, ponieważ kampanię wsparła jedynie garstka osób, a łącznie udało się zebrać 130 złotych. Protest miał dumnie przemaszerować ulicami Krakowa informując mieszkańców o zagrożeniach, jakie według nich płyną z użytkowania nowej technologii.

Polska Policja z nową bronią. Jej moc jest przerażającaPolska Policja z nową bronią. Jej moc jest przerażającaCzytaj dalej

Marketing protestu na najwyższym poziomie

Organizatorzy wydarzenia z Nikodemem Braunem na czele wielokrotnie starali się zainteresować zbiórką osoby bliskie ich wierzeniom, jednak bezskutecznie. Link do zbiórki publikowany był na wielu grupach zrzeszających społeczność anty5G. Cel nie był wysoki, a i tak jest raczej nie do osiągnięcia. Organizatorzy chcą uzbierać 2000 złotych jednak w momencie pisania tego tekstu udało im się zebrać jedynie 130 złotych od czterech darczyńców. Pierwsza wpłata, od anonimowego darczyńcy (którym zapewne jest organizator wydarzenia) wyniosła 50 zł.

Afryka wolna od wirusa. Informację potwierdzono podczas konferencji z WHOAfryka wolna od wirusa. Informację potwierdzono podczas konferencji z WHOCzytaj dalej

Gorzkie żale organizatora

Według Brauna, kwota jest potrzebna, aby zorganizować skuteczną kampanię informacyjną. Organizator podkreśla jednocześnie, że jego głównym źródłem czerpania wiedzy jest “ruch hakerski zwany Anonymous”. Jednocześnie w ostatnim czasie Braun opublikował film, w którym wylewa kubeł pomyj na swoich sprzymierzeńców w walce. “(…) wy nie umiecie linka dać, lajka dać, nie umiecie komentarza założyć, ciągle macie to w dupie, ciągle uważacie, że wszystko się za was zrobi” - żali się w opublikowanym niedawno wideo Braun. Wspomina on też, że walka z systemem jest niebezpieczna i, że “nikt nie chce skończyć jak Andrzej Lepper”. Czasami dobrze, że rzeczywistość weryfikuje nawet najambitniejsze plany ludzkości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska Policja z nową bronią. Jej moc jest przerażająca
  2. Zmasowany atak hakerów. Na skrzynki pocztowe trafiają wiadomości z groźnym wirusem
  3. Białoruś się zbroi. Sprawdzamy jakie wojska stacjonują przy polskiej granicy
  4. Afryka wolna od wirusa. Informację potwierdzono podczas konferencji z WHO

Następny artykuł