Milionerzy
Źródło: YouTube/TVNpl/17.10.17/Screen

W Milionerach wszyscy zamarli gdy padło pytanie. Było niewiarygodnie trudne, nawet Urbański zaniemówił

Kuba WielochKuba Wieloch
2 Października 2020

Milionerzy to jeden z ulubionych programów Polaków. Tym razem na wizji padło niewiarygodnie ciężkie pytanie za 10 tysięcy złotych, mało kto zna prawidłową odpowiedź. Zawodnik musiał skorzystać z dwóch kół ratunkowych, by pozostać w programie.

Popularność Milionerów wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie. Polacy uwielbiają oglądać program TVN z charyzmatycznym Hubertem Urbańskim w roli prowadzącego. Trudne pytania, świetna zabawa i mnóstwo pieniędzy do wygrania, czegóż chcieć więcej?

Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia. Niezwykłe odkrycie dotyczące KsiężycaNaukowcy przecierali oczy ze zdumienia. Niezwykłe odkrycie dotyczące KsiężycaCzytaj dalej

Pytania wciąż zaskakują


Pomimo względnej banalności wielu pytań w Milionerach, trzeba pamiętać że znacznie łatwiej odpowiadać na nie w domowym zaciszu. Przede wszystkim możemy weryfikować swoją wiedzę, dzięki rozmowie z rodziną, jak i sprawdzić poprawne odpowiedzi w internecie. Przede wszystkim jednak, w takich warunkach nie jesteśmy narażeni na ogromny stres, który nawet z najłatwiejszego pytania może zrobić przeprawę godną Odyseusza. To właśnie on powoduje, że z pozoru błahe i łatwe pytania okazują się czasami granicami trudnymi do przekroczenia.

Już dziś w Milionerach gigantyczne emocje. Uczestnik zaskoczył wszystkich, nikt się nie spodziewałJuż dziś w Milionerach gigantyczne emocje. Uczestnik zaskoczył wszystkich, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

1. Najdziwniejsze odpowiedzi w "Jeden z dziesięciu". Aż trudno uwierzyć, że padły na wizji

2. Ewę Talar z serialu "Dom" pokochali nie tylko Polacy. Co dzisiaj słychać u Joanny Pacuły?

Odpowiedź znają tylko specjaliści


Tym razem jednak zawodnik Bartłomiej Iwański z Biłgoraja otrzymał niezwykle trudne pytanie i to na niezbyt wysokim szczeblu drabinki. Gracz bezbłędnie odpowiedział na wszystkie pytania i nagle musiał się zatrzymać, ponieważ do odpowiedzi wymagana była specjalistyczna wiedza z zakresu nauk ścisłych. Precyzując bardziej, aby odpowiedzieć na to pytanie, wymagana jest wiedza z zakresu biologii i morfologii. Jak więc ono brzmiało?

Masz banknot o nominale 20 zł? Może być wart wart fortunę, koniecznie przeszukaj portfelMasz banknot o nominale 20 zł? Może być wart wart fortunę, koniecznie przeszukaj portfelCzytaj dalej

Pytanie wytrąciło go z równowagi


Odczyn Biernackiego to wskaźnik:
A: opadania erytrocytów
B: przyrostu leukocytów
C: odrywania się limfocytów
D: wiązania się trombocytów.

Potrzebne były aż dwa koła ratunkowe

ING Bank Śląski wprowadza innowacyjne zmiany. Chodzi o płatności kartąING Bank Śląski wprowadza innowacyjne zmiany. Chodzi o płatności kartąCzytaj dalej


Pan Bartłomiej nie znał prawidłowiej odpowiedzi na to piekielnie ciężkie pytanie. Ba, nie miał on nawet swojego prawdopodobnego typu. Skorzystał więc z dwóch kół ratunkowych.
Uczestnik wpierw poprosił o pomoc publiczność - 54 procent osób na widowni wskazało na odpowiedź A, 35 procent postawiło na C, osiem procent na D, a trzy procent na odpowiedź B. Wynik ten nie był jednak jednoznaczny, dlatego też uczestnik poprosił dodatkowo o koło ratunkowe „pół na pół”.

Prawidłowa odpowiedź


Pozostały więc dwie odpowiedzi – A i B. Po krótkiej chwili namysłu zawodnik zaznaczył tę pierwszą. Na szczęście miał rację i wygrał 10 tysięcy złotych.
Odczyn Biernackiego to wskaźnik opadania erytrocytów. Dokładniej rzecz ujmując, jest to badania laboratoryjne, polegające na pomiarze drogi opadania czerwonych krwinek w niekrzepnącej krwi w ciągu 1 godziny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Myślał, że pies pogoni bezdomnego kota. Gdy poznał prawdziwy powód ich spotkania, oniemiał z wrażenia
  2. Obłędne gołąbki z przepisu Magdy Gessler. Farsz skrywa sekretny składnik
  3. Playstation 5 jednak w 2021 roku? Gigantyczne problemy z dostawą nowej konsoli
  4. NASA uwieczniła coś bardzo dziwnego. Naukowcy aż przecierali oczy ze zdumienia, gdy zobaczyli niezwykłą kometę
  5. W TVP gwiazda disco polo w roli naukowca. Absurd przekroczył wszelkie granice
  6. Walczyli do końca, niestety nic nie dało się zrobić. Polskę obiegła tragiczna wiadomość

Następny artykuł