Milionerzy
Źródło: YouTube/TVN/17.09.2017/Milionerzy/Screen

W Milionerach gigantyczne emocje. Hubert Urbański aż osłupiał, już wkrótce wszystko się wyjaśni

Kuba WielochKuba Wieloch
3 Października 2020

Wszystko wskazuje na to, że będziemy mieć kolejnego zwycięzcę programu Milionerzy. Hubert Urbański może zacząć szykować już czek, bo zawodnikowi zostało raptem jedno, kluczowe pytanie o milion złotych.

Milionerzy nie przestają wzbudzać wielkich emocji. Już wkrótce Hubert Urbański może wręczyć nagrodę główną teleturnieju, czyli czek na ogromną sumę miliona złotych. Ostatnia główna wygrana w Milionerach padła w marcu 2019 roku.

Czekają nas wielkie emocje


W najbliższym odcinku o milion złotych powalczy Dawid Michalewski. Opolski przedsiębiorca, który prowadzi sklep internetowy z akcesoriami elektronicznymi przemknął jak burza przez wszystkie pytania. Zostało mu już tylko jedno, warte okrągły milion złotych. Przeszkodą, która stanie przed panem Michalewskim jest brak jakichkolwiek kół ratunkowych. Musiał wykorzystać je wcześniej, aby mógł zajść tak daleko. Jak widać było warto, bo zaledwie garstce uczestników udało się dojść do samego finału programu.

Już dziś w Milionerach gigantyczne emocje. Uczestnik zaskoczył wszystkich, nikt się nie spodziewałJuż dziś w Milionerach gigantyczne emocje. Uczestnik zaskoczył wszystkich, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Zawodnik powalczy o milion


Pan Dawid wykorzystał swoje ostatnio koło ratunkowe przy pytaniu za pół miliona złotych. Zadzwonił wówczas do swojego przyleciała, który pomógł mu odpowiedzieć na pytanie. Co ciekawe jego przyjaciel doskonale znał zagadnienie, co zdecydowanie ułatwiło dotarcie do ścisłego finału.
Ostatnim pytaniem, jakie otrzymał uczestnik było:

Denerwują Cię telemarketerzy? Jest sposób, dzięki któremu sami się rozłącząDenerwują Cię telemarketerzy? Jest sposób, dzięki któremu sami się rozłącząCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

1. Czeka nas niezwykle mroźna i śnieżna zima? Model matematyczny już przewidział dla nas przyszłość

2. Gwiazda filmu "Kogel-mogel" jest w ciąży. Aktorka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na Instagramie

Pytanie za pół miliona


Dwutlenek ceru:
a) Zaradzi dziurze w rajstopach
b) Posłuży do polerowania szkła
c) To środek przeciwwymiotny
d) Nie istniej

ING Bank Śląski wprowadza innowacyjne zmiany. Chodzi o płatności kartąING Bank Śląski wprowadza innowacyjne zmiany. Chodzi o płatności kartąCzytaj dalej

Kiedy emisja programu?


Po dokładnej konsultacji z przyjacielem i upewnieniu się, zawodnik zaznaczył odpowiedź b), która była prawidłowa. Dwutlenek ceru rzeczywiście może posłużyć do polerowania szkła. Kiedy więc dowiemy się, czy mamy nowego zwycięzcę programu?
Wszystko wyjaśni się podczas najbliższej emisji programu Milionerzy, czyli w poniedziałek 5 października.

Poprzedni zwycięzcy


Milionerzy to jeden z najpopularniejszych programów emitowanych aktualnie w telewizji TVN. Charyzmatyczny prowadzący, trudne pytania i mnóstwo pieniędzy do zdobycia, czegóż chcieć więcej? Do tej pory w historii legendarnego już na całym świecie programu (bo warto pamiętać, że jest on tworzony na licencji), w naszym kraju padły łącznie trzy odpowiedzi za milion. Pierwszym polskim milionerem został w 2010 roku Krzysztof Wójcik, który musiał odpowiedzieć na pytanie dotyczące instrumentu, na którym gra Czesław Mozil. Do wyboru uczestnik miał cztery odpowiedzi: A. na kornecie B. na akordeonie C. na djembe D. na ksylofonie i poprawnie udało mu się udzielić odpowiedzi B. na akordeonie. Kolejną osobą, która zdobyła milion złotych nagrody okazała się Maria Romanek w 2018 roku, emerytowana nauczycielka języka polskiego. Przeznaczyła ona wygraną na pomoc potrzebującym dzieciom i renowację zabytkowego cmentarza. Ostatnią milionerką okazała się Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska, która na ostatnie dwa pytania udzieliła prawidłowych odpowiedzi mimo tego, że nie miała już żadnych kół ratunkowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny pies podchodzi do małej dziewczynki. Po chwili dzieje się niemożliwe
  2. Pierogi po ukraińsku są wyrazistsze, delikatniejsze i nigdy się nie rozpadają. Farsz wzbogacony jest kultowymi dodatkami
  3. Czeka nas niezwykle mroźna i śnieżna zima? Model matematyczny już przewidział dla nas przyszłość
  4. W Milionerach wszyscy zamarli gdy padło pytanie. Było niewiarygodnie trudne, nawet Urbański zaniemówił
  5. W TVP gwiazda disco polo w roli naukowca. Absurd przekroczył wszelkie granice
  6. Koronawirus może objawiać się inaczej u dzieci, niż osób dorosłych. Wirusolog tłumaczy, na co zwrócić uwagę

Następny artykuł