Milionerzy
Źródło: youtube.com

Milionerzy: Dostał niezwykle ciężkie pytanie za 40000 zł. Znasz poprawną odpowiedź?

Kuba WielochKuba Wieloch
9 Września 2020

Program Milionerzy zawsze budzi wiele skrajnych emocji. Tym razem uczestnik programu otrzymał niezwykle ciężkie pytanie za 40000 zł

Wielkie emocje w Milionerach


Kto jak kto, ale Hubert Urbański zawsze potrafi zaskoczyć pytaniami. Zresztą jest to napęd programu Milionerzy, który to pomimo wielu lat na antenie wciąż nie znudził się telewidzom.
We wczorajszym odcinku uczestnik o imieniu Dominik radził sobie całkiem dobrze. Gdy jednak dotarł do siódmego pytania o kwotę 40000 zł pojawiły się spore problemy. Co ciekawe pytanie dotyczyły tematu, który w Polsce nie jest wiedzą powszechna i nikt nie wyniesie jej ze szkoły.

Podchwytliwe pytanie za 40000 zł


Uczestnik programu Milionerzy otrzymał pytanie dotyczące Adwentystów Dnia Siódmego. Mało kto w Polsce byłby w stanie odpowiedzieć na to niezwykle ciężkie pytanie. Na szali było 40000 zł, więc emocje sięgały zenitu. Jak więc brzmiało pytanie?

Chiny chcą opracować Chiny chcą opracować "globalny system bezpieczeństwa"Czytaj dalej


Który dzień tygodnia dla Adwentystów Dnia Siódmego jest Dniem Pańskim?


A) Poniedziałek
B) Środa
C) Sobota
D) Niedziela


Pan Dominik był w niezwykle ciężkiej sytuacji, ponieważ nie miał już do dyspozycji żadnego ze swoich kół ratunkowych. Dodatkowo przyznał otwarcie, że nie zna prawidłowej odpowiedzi na to niezwykle trudne pytanie. Postanowił jednak zaryzykować i strzelić, w końcu mógł wygrać pokaźną sumę pieniędzy, a taka sytuacja nie trafia się w życiu zbyt często.

Uczestnik musiał strzelać


Uczestnik postawił na odpowiedź B, po wcześniejszym odrzuceniu odpowiedzi A i C. Niestety, nie był to dobry wybór. Ze względu na złą decyzję, gracz zakończył walkę o milion złotych z tysiącem na swoim koncie.

Otworzył auto i aż osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych os w pojeździe [wideo]Otworzył auto i aż osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych os w pojeździe [wideo]Czytaj dalej

Adwentyści Dnia Siódmego


Adwentyści Dnia Siódmego to odłam kościoła protestanckiego. Według dogmatów tej reiligii wkrótce nastąpi ponowne przyjścia Jezusa Chrystusa na Ziemię. Dodatkowo wyznawcy wierzą w niebiańską świątynię i sąd śledczy. Adwentyści Dnia Siódmego w przeciwieństwie do innych chrześcijańskich wyznań, uznają sobotę za dzień święty.

Poprawna odpowiedź


Jak już pewnie zauważyliście, poprawną odpowiedzią na pytanie Huberta Urbańskiego w programie Milionerzy była sygnowana literką C. To właśnie w sobotę Adwentyści Dnia Siódmego obchodzą Dzień Pański.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent
  2. Niesamowicie soczyste kotlety schabowe po amerykańsku. Sekretem jest nietypowa marynata
  3. Kundelek płakał przy każdym dotyku. Nagrano pierwszy raz, gdy ktoś go pogłaskał, reakcja wywołuje łzy
  4. Otworzył słoik z grzybami do obiadu, o mało nie wypaliło mu buzi. Lipcowe zbiory do wyrzucenia przez 1 błąd, teraz ostrzega innych
  5. Meble z buraka. Genialny pomysł Polki na walkę z plastikiem
  6. Ministerstwo Zdrowia zdradziło, co ze szczepionkami na COVID. Rozmowy ze Stanami Zjednoczonymi już się odbyły

Następny artykuł