Milionerzy
Źródło: YouTube/tvnpl/Kadr z filmu

W Milionerach niewiarygodnie trudne pytanie. Widownia zamarła, mało kto zna odpowiedź

Kuba WielochKuba Wieloch
16 Października 2020

W Milionerach na kanale TVN znów ogromne emocje. Tym razem gracz dostał niezwykle ciężkie pytanie, nawet telefon do przyjaciela nie pomógł. Znasz poprawną odpowiedź?

Milionerzy od lat są jednym z najchętniej oglądanych programów stacji TVN. Nic dziwnego, wielkie pieniądze, ciężkie pytania i charyzmatyczny prowadzący – czego chcieć więcej? Ogromną zasługą popularności programu jest doskonała dyspozycja Huberta Urbańskiego, który od lat zachwyca widownie swoją charyzmą i szacunkiem dla wszystkich uczestników. Niezależnie od poziomu wiedzy uczestników, prowadzący nigdy nie stawia się wyżej od nich i traktuje ich po ludzku. Pamiętajmy, że uczestnicy programu odpowiadają na pytania pod niezwykłą presją i są narażeni na nieludzki wręcz stres. Wszak, niecodziennie staje się przed szansą na wygranie miliona złotych. Takie pieniądze są w stanie ustawić wielu Polaków do końca życia i zapewnić możliwość kupna, chociażby dużego mieszkania w Warszawie.

Ogromna wpadka w programie TVN. W Ogromna wpadka w programie TVN. W "Milionerach" padło absurdalne pytanie. Żadna odpowiedź nie była poprawna?Czytaj dalej

Ogromne emocje w Milionerach


Pierwszą uczestniczką programu była Aleksandra Ryżek, germanistka z Poznania. Poradziła sobie z pierwszym pytaniami i znała imiona papieży. Niestety już przy pytaniu o 1000 zł pojawiły się pierwsze problemy i musiała skorzystać z koła ratunkowego. Najcięższym wyzwaniem okazała się odpowiedź na następujące pytanie:

Bantustan


W którym kraju był Bantustan – a) Etiopia b) Somalia c) Kongo d) RPA – Pani Aleksandra zaznaczyła odpowiedź c) Kongo. Niestety nie była to prawidłowa opcja i uczestniczka musiała pożegnać się z szansą na wygranie głównej nagrody. Odpowiedzią poprawną było D) RP.

W PlayStation 5 będzie funkcja, której nie da się wyłączyć. Niepokojąca propozycja Sony, chodzi o chat głosowyW PlayStation 5 będzie funkcja, której nie da się wyłączyć. Niepokojąca propozycja Sony, chodzi o chat głosowyCzytaj dalej

Uprawiającemu bouldering grozi?

DZISIAJ GRZEJE:

1. Księżyc pełnił kiedyś niezwykle ważną funkcję. Niesamowite odkrycie naukowców

2. Witold Pyrkosz zabrał do grobu wielką tajemnicę. Dopiero lata po śmierci prawda wyszła na jaw


Następnym zawodnikiem okazał się pan Wojciech Charewicz, informatyk z Wrocławia. Trzeba przyznać, że przez pierwsze pytania przebrnął niezwykle sprawnie, bez większych potknięć. Pierwsze problemy pojawiły się przy pytaniu za 10 tysięcy złotych, gdzie musiał skorzystać z pomocy publiczności. Na szczęście publiczność znała poprawną odpowiedź na pytanie o bouldering.

Koncern farmaceutyczny chciał zarobić na leku przeciw COVID-19. Nie udało się, analitycy są w szokuKoncern farmaceutyczny chciał zarobić na leku przeciw COVID-19. Nie udało się, analitycy są w szokuCzytaj dalej


Uprawiającemu bouldering grozi: a) utonięcie, b) upadek z wysokości, c) zatrucie CO2, d) spłonięcie. Rzecz jasna dobrą odpowiedzią na to pytanie jest odpowiedź b) upadek z wysokości.

Czym jest błam?


Następne pytanie było prawdziwym wyzwalaczem emocji. Uczestnik wykorzystał na nie pozostałe koła ratunkowe. Najpierw zadzwonił do przyjaciela, który niestety nie znał prawidłowej odpowiedzi i pozostawił pana Wojciecha z kwitkiem. Jak brzmiało pytanie?


Błam to:
a) Wielka prośba
b) Sztuczne złoto
c) Zszyta skóra futerkowa
d) Futrzana czapka

Pytanie za 40 tysięcy złotych

Uczestnik postanowił skorzystać z ostatniego koła ratunkowego, aby mieć szasnę na dalszy udział w programie. Skorzystał więc z opcji „pół na pół”, która wykluczyła odpowiedzi B i D. Pan Wojciech postanowił strzelać i zaznaczył odpowiedź C. Był to trafny strzał, który zagwarantował mu możliwość usłyszenia pytania za 40 tysięcy złotych. Poznamy je w następnym odcinku programu Milionerzy, ze względu na koniec czasu antenowego odcinka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lekarze namawiali parę na aborcję. Wiemy jak dziś rozwija się dziecko, które przyszło na świat bez mózgu
  2. Niebanalne połączenie, nowy hit wśród surówek. Miks czerwonej kapusty z rozgrzewającym imbirem i jabłkami zachwyci każdego
  3. Oficjalny komunikat NFZ. Jest decyzja w sprawie świadczeń, fatalne wieści dla Polaków
  4. Rząd zagina parol na przeciwników maseczek. Morawiecki pewny swego
  5. 12-letnie dziecko dokonało niesamowite odkrycia. Naukowcy są zachwyceni
  6. Ewa Chodakowska zadziwiła tysiące Polaków. Wstawiła zdjęcie topless, fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)

Następny artykuł