Bagno
Źródło: youtube.com

Mężczyzna chciał popisać się przed znajomymi, nagle wszyscy zamarli. Nieprawdopodobne nagranie

Kuba WielochKuba Wieloch
25 Sierpnia 2020

Pewien mężczyzna z Rosji postanowił sprawdzić głębokość bagna w dość nietypowy sposób

Mieszkaniec Rosji chciał się popisać przed znajomymi


Bagna są niezwykle niebezpieczne. Z pozoru mała kałuża może mieć głębokość przewyższającą dwa metry, a wejście do niej przez niedoświadczoną i zaskoczoną osobę może poskutkować nawet śmiercią. O naturze tego niezwykłego zbiornika przekonał się pewien Rosjanin, który chciał sprawdzić głębokość bagna, wskakując do niego.

"Rosja to stan umysłu"


Absolutnie nie powtarzajcie tego wyczynu. Pamiętajcie, że "Rosja to stan umysłu" jak mówią złośliwi. Jest w tej frazie ziarenko prawdy, bo filmiki udostępniane przez Rosjan przekraczają często granicę absurdu i zdrowego rozsądku. Tym razem pewien doświadczony mężczyzna z Rosji postanowił wskoczyć do bagna, popisując się przed znajomymi.

Chiny planują pełną dominację w kosmosie. Zaczną od KsiężycaChiny planują pełną dominację w kosmosie. Zaczną od KsiężycaCzytaj dalej

Znajomi aż zamarli


Gdy tylko wskoczył do zbiornika wszyscy zamarli. Okazało się, że bagno było głębsze ,niż którykolwiek z nich się spodziewał i w całości pochłonęło spragnionego przygód mieszkańca Rosji. Taka mała z pozoru sadzawka może być w rzeczywistości śmiertelną pułapką. Aby wydostać się z tak głębokiego, bagna potrzebne jest specjalne szkolenie, które przechodzą, chociażby wojskowi.

Jak wyjść z bagna?


Najważniejsze jest, aby nie wykonywać gwałtownych ruchów. Gdy nieszczęśnik, który wpadł do głębokiego bagna, zacznie się szamotać, może wyłącznie pogorszyć swoją sytuację, ponieważ zapadające się pod nim błoto zacznie go wciągać jeszcze głębiej. Należy więc zachować spokój i starać się dotrzeć do brzegu. Następnie koniecznie znaleźć jakiś stały element lądu, o który można się zaprzeć, aby wyciągnąć swe ciało ze śmiertelnej pułapki.

Naukowcy prześwietlili 1000-letni posąg. W środku znaleźli coś, co zwaliło ich z nógNaukowcy prześwietlili 1000-letni posąg. W środku znaleźli coś, co zwaliło ich z nógCzytaj dalej

Niezwykłe nagranie


Na szczęście lekkomyślnemu mężczyźnie z nagrania nie stało się nic poważnego. Już na pierwszy rzut oka widać, że był on szkolony i wie jak wydostać się z bagna.
Poniżej możecie obejrzeć niezwykłe nagranie:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chiny planują pełną dominację w kosmosie. Zaczną od Księżyca
  2. Naukowcy prześwietlili 1000-letni posąg. W środku znaleźli coś, co zwaliło ich z nóg
  3. Archeolodzy weszli do jaskini i znaleźli coś co zwaliło ich z nóg. Doskonały stan znaleziska sprzed 200 tysięcy lat
  4. Rosjanie pokazali nowe możliwości Tupolewa Tu-95. Imponujące nagranie, do niedawna było tajne

Następny artykuł