Polowanie na okładniczki
Źródło: https://youtu.be/Slp8G7bAWeA

Mężczyzna wysypał trochę soli na plaży. To co pojawiło się po 12 sekundach jest niesamowite [Wideo]

Albert DługoszewskiAlbert Długoszewski
24 Sierpnia 2020

Wakacje to trwający czas. Wiele osób wybiera się na wypoczynek w różne miejsca. Mnóstwo z nas spędza ten okres nad morzem.

Wakacje potrafią zaskoczyć. Czasem człowiek wybiera się nad plażę i myśli, że widział już wszystko, a potrafią zdarzyć się rzeczy niestworzone.

Wakacje pełne niespodzianek

Wakacje nad plażą postanowił również spędzić Mark Clark. Jednak postanowił zrobić w to zupełnie inny sposób niż większość wypoczywających. Podczas tak pięknej pogody jak ostatnimi czasy ludzie decydują się na grę w piłkę czy siatkówkę. Są to typowe zachowania dla wczasowiczów. Wielu z nas kocha również kąpiele nad morzem. Artykuł ten jest jednak o zupełnie czym innym. To co dla większości wydaje się normalne, dla innych osób może być osobliwe. Właśnie jedną z takich nietypowych form spędzania czasu postanowiliśmy pokazać w tym artykule. Bohaterem jest Mark Clark i… zresztą dowiecie się tego sami z filmu znajdującego się na końcu tekstu.

Archeolodzy weszli do jaskini i znaleźli coś co zwaliło ich z nóg. Doskonały stan znaleziska sprzed 200 tysięcy latArcheolodzy weszli do jaskini i znaleźli coś co zwaliło ich z nóg. Doskonały stan znaleziska sprzed 200 tysięcy latCzytaj dalej

Niesamowite nagranie

To co zobaczycie za chwilę to normalne zachowanie na Zachodnim Wybrzeżu USA. Taka dziwna łodyżka wyrastająca z piasku to okładniczka. Jest to rodzaj bardzo popularnej małży między Kalifornią, a Alaską. Są one pożądane przez olbrzymią ilość osób. Zachodnie opracowania wskazują, że jest ona poszukiwana przez wręcz gigantyczną ilość osób. Statystyki pokazują, że cieszą się one zainteresowaniem około 250 tysięcy osób rocznie. Trzeba przyznać, że ta liczba robi wrażenie. Może to świadczyć o fantastycznych walorach smakowych okładniczki. Jak wskazują sami zainteresowani, ten rodzaj, który możemy znaleźć na wideo jest z nich najsmaczniejszy. Szefowie kuchni z całego regionu wychwalają jej walory smakowy. Wskazują, że najlepsze są podawane na surowo lub duszone w maśle czosnkowym. Są bogate w wiele odżywczych składników takich jak witaminy z grupy B. Sposób ich poszukiwań może sprawić zabawę całej rodzinie. Zwykle do ich poszukiwań używa się dwóch rzeczy. Łopatek i specjalnych rurek. Jednak Mark Clark postanowił zabawić się wykorzystując zupełnie inną technikę. Efekty jego poszukiwań znajdziecie na wideo poniżej. Zachęcamy do obejrzenia tych zaskakujących obrazów.

Naukowcy biją na alarm. W kierunku Ziemi leci asteroida i dotrze do nas w ciągu 10 latNaukowcy biją na alarm. W kierunku Ziemi leci asteroida i dotrze do nas w ciągu 10 latCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczny dog niemiecki zbliżył się do przerażonego szczeniaczka. Właścicielka nie reagowała
  2. Trick rodem z PRL-u. Kotlety schabowe można zrobić z mięsa mielonego, znamy przepis
  3. Jak zachowują się pszczoły gdy zaakceptują nową królową? Fascynujące nagranie
  4. Objawy chorób serca widoczne gołym okiem. Nawet niewielkie zmiany mogą być dla nas arcyważną informacją

Następny artykuł