Smartfony z oferty Play.
Źródło: Play/materiały prasowe

Wakacyjna oferta Play. Obniżka abonamentu i telefon za złotówkę przy przeniesieniu numeru

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
27 Lipca 2020

Play ogłosił przed paroma dniami swoją najnowszą ofertę, która ma na celu zachęcić do przeniesienia numeru do swojej oferty.

Operator zachęca do przeniesienia numer obniżką dotyczącą abonamentu o wartości 65 zł. W ofercie mamy również do wyboru bardzo ciekawe smartfony za złotówkę.

Abonament w Play o 15 złotych taniej

Oferta Play dotyczy abonamentu 65 zł za miesiąc. Każdy kto zdecyduje się przenieść swój numer od innego operatora do fioletowych może liczyć na stałą obniżkę abonamentu o 15 złotych, finalnie więc opłata wyniesie 50 złotych. W skład taryfy wchodzą również nielimitowane połączenia na numery stacjonarne i komórkowe, nielimitowane SMS-y i MMS-y, pakiet Internetu o transferze 7 GB, trzymiesięczny dostęp do usługi Tidal oraz dostęp do usługi Amazon Prime na 6 miesięcy bez dodatkowych opłat. W ofercie widnieje również smartfon za 1 zł.

Lenovo Legion będzie prawdziwym potworem wśród smartfonów. Poznaliśmy specyfikacje gamingowego telefonuLenovo Legion będzie prawdziwym potworem wśród smartfonów. Poznaliśmy specyfikacje gamingowego telefonuCzytaj dalej

Ciekawy wybór smartfonów za złotówkę

Play oferuje nowoprzybyłym klientom smartfony ze średniej półki wiodących producentów w cenie symbolicznej złotówki. Do wyboru mamy Samsunga Galaxy A20e, LG K41S, Motorolę Moto G8 power lite oraz Huaweia Y5p. Wszystkie telefony charakteryzują się całkiem niezłą specyfikacją i kilkoma aparatami o wysokiej rozdzielczości. Z pełną ofertą możecie zapoznać się tutaj.

Nowy kontroler do Xbox Series X. Wyciekło zdjęcie prawdopodobnego modeluNowy kontroler do Xbox Series X. Wyciekło zdjęcie prawdopodobnego modeluCzytaj dalej

Który smartfon wybrać?

Powyższe smartfony posiadają bardzo podobne specyfikacje techniczne, diabeł jednak tkwi w szczegółach i warto wybrać smartfona pod swoje potrzeby. Osoby zainteresowane dużą siłą obliczeniową z pewnością powinny zwrócić uwagę na Motorolę. Osoby ceniące sobie długą żywotność baterii swój wzrok skierują na LG (4000 mAh), a osoby lubiące gadżety powinny wybrać Samsunga (między innymi Fast Charging i bardzo dobry Screen to Body Ratio) lub Huaweia (kilka aparatów pozwalających na robienie bardzo ładnych zdjęć). Wszystkie smartfony dostępne w ofercie znajdziecie tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy nie boją się nowej technologii. Smartfony obsługujące superszybki Internet schodzą na pniu
  2. Asystent głosowy i konto na selfie w IKO. Nowości w aplikacji mobilnej PKO BP
  3. mObywatel z nowymi funkcjami. Będą szczególnie przydatne podczas wakacyjnych wyjazdów
  4. Sieć 5G o najwyższej częstotliwości 26 GHz może niedługo pojawić się w Polsce

Następny artykuł