Paczki na wózku transportowym.
Źródło: Pixabay

Poczta Polska trafi na parafię. Plany na ogromną skalę już niedługo zostaną zrealizowane

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
17 Października 2020

Poczta Polska ogłosiła poważne plany, które zakładają potężną rozbudowę swoich automató pocztowych. Do 2022 roku PP ma postawić kilka tysięcy nowych urządzeń tego typu. Mają się one pojawić między innymi na parafiach.

Poczta Polska nie próżnuje. Właśnie opublikowała informacje o planach na najbliższe lata. Możemy się z nich dowiedzieć, że pocztowcy planują poważną rozbudowę swoich automatów pocztowych. Urządzeń nie można nazywać “paczkomatami”, bo wyłączne prawa do takiego nazewnictwa posiada InPost.

NASA ogłosiła coś niezwykłego. Już wkrótce na Księżycu NASA ogłosiła coś niezwykłego. Już wkrótce na Księżycu "zamontują" internet, prawdziwy przełomCzytaj dalej

Poczta Polska się rozwija. Kolejne plany ujawnione

W ostatnim czasie informowaliśmy o tym, że w najbliższym czasie Poczta Polska otworzy rekrutację pracowniczą na okres przedświąteczny. Pocztowcy będą chcieli zwiększyć liczbę zatrudnionych kurierów, pracowników sortowni oraz innych posad, dla których okres przed świętami Bożego Narodzenia wiąże się z ogromnym natłokiem pracy. Poczta Polska Przewiduje zwiększenie ruchu w nadawaniu paczek o około 70% względem poprzednich miesięcy, a w grudniu liczba wysyłanych przedmiotów może przekroczyć milion. Kolejnym pomysłem jest rozbudowa sieci automatów pocztowych, określona została już lokalizacja nowych urządzeń pocztowych, umiejscowienie niektórych z nich może dziwić.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Masz banknot 20 zł? Może być wart fortunę, lepiej przeszukaj portfel

2. 31-latka ignorowała swoje objawy. Mogła to przypłacić życiem

Automaty pocztowe trafią na parafie

Ze względu na pandemię koronawirusa, paczkomaty i automaty pocztowe zyskały wśród Polaków ogromne poparcie. Na początku epidemii obłożenie tych urządzeń było tak duże, że często pod paczkomatami stały po prostu samochody z kurierami, którzy w wybranych godzinach wydawali paczki, które nie zmieściły się do urządzeń. Nie dziwi więc fakt, że Poczta Polska chce rozbudować sieć swoich automatów pocztowych, z korzystania z urządzeń tego tupu Polacy się już przyzwyczaili i z pewnością nawet po pandemii chętnie będą z nich korzystali. To co może jednak dziwić to specyficzna lokalizacja, w których nowe urządzenia Poczty Polskiej będą dostępne. Na liście są przede wszystkim parafie.
Do 2022 roku Poczta Polska chce postawić 2 tysiące automatów pocztowych w całym kraju. Jak czytamy w komunikacie, urządzenia mają się pojawić w popularnych i często odwiedzanych, przez obywateli naszego kraju, miejscach, takich jak: placówki pocztowe, galerie handlowe, markety, urzędy państwowe i samorządowe, przy spółdzielniach mieszkaniowych i na parafiach.

Internauci przerobili Sasina na jednostkę miary. Niezwykle kreatywny pomysł, pękniesz ze śmiechuInternauci przerobili Sasina na jednostkę miary. Niezwykle kreatywny pomysł, pękniesz ze śmiechuCzytaj dalej

Poczta Polska przekaże list i udzieli kredytu

W ostatnim czasie dużo się dzieje w związku z Pocztą Polską. Wszystko zaczęło się wiosną tego roku, kiedy z powodu pandemii koronawirusa nad Polską zawisła chmura zagrożonych wyborów prezydenckich. Wtedy opcją, o której mówiło się najwięcej, były wybory przeprowadzone drogą korespondencyjną. Pomysł ten częściowo udało się zrealizować, jednak stał się on kością niezgody między Polakami oraz partiami politycznymi. To było wtedy, teraz poczta Polska dalej się rozwija, w ostatnim czasie instytucja poinformowała o tym, że ich listonosze będą od teraz działali również z ramienia Banku Pocztowego, będą więc mogli oferować Polakom kredyty. Projekt nazywa się “Mobilny Bankowiec” i obecnie jest w niego zaangażowanych 9,5 tysiąca listonoszy.

W PlayStation 5 będzie funkcja, której nie da się wyłączyć. Niepokojąca propozycja Sony, chodzi o chat głosowyW PlayStation 5 będzie funkcja, której nie da się wyłączyć. Niepokojąca propozycja Sony, chodzi o chat głosowyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy ustawiają się w kolejkach po konkretne produkty. Ich skład nie pozostawia wątpliwości
  2. Codziennie podawali jej sok z kiszonych buraków. Teraz z niesamowitych powodów poleca go wszystkim
  3. Niesamowite nagranie Prypeci przed katastrofą w Czarnobylu. Miasto tętniło życiem
  4. "Jeden z dziesięciu": pytania, na których pomylić się może geniusz. Zaskakujące odpowiedzi uczestników
  5. Zadziwiający pomysł wojska. Żołnierze użyją gogli AR do sterowania psami
  6. Polsat przekazał smutne informacje całej Polsce. Tragedia, nie żyje Stanisław Kogut, przegrał z koronawirusem

Następny artykuł