Samochody elektryczne podczas ładowania na parkingu.
Źródło: Wallpaperflare

Czy chciałbyś poruszać się po polskich drogach samochodem elektrycznym?

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
24 Lipca 2020

Premiera pierwszego, polskiego samochodu elektrycznego, oficjalne wejście na polski rynek samochodów Tesli, coraz więcej elektrycznych samochodów w ofertach czołowych producentów. Rynek samochodów elektrycznych z roku na rok rośnie.

Samochody elektryczne stają się powoli standardowym widokiem na ulicach. Jakie jest Wasze zdanie na temat tego typu transportu?

Wszędzie elektryki

Główne polskie miasta inwestują coraz więcej pieniędzy w infrastrukturę związaną z pojazdami elektrycznymi. Na ulicach jeździ coraz więcej autobusów elektrycznych, pojawiają się stację ładujące samochody z takim napędem. Ponadto miasta zachęcają do zostawiania samochodów działających na tradycyjnych silnikach spalinowych poza miastem i przerzucanie się na komunikację miejską lub miejskie rowery, ewentualnie wszędobylskie hulajnogi elektryczne.

Oto Aero-Train, superszybki japoński pociąg, który lataOto Aero-Train, superszybki japoński pociąg, który lataCzytaj dalej

Czy samochody elektryczne to nasza przyszłość?

ElectroMobility Poland 28 lipca zaprezentuje swoje projekty na pierwszy polski samochód elektryczny. Inwestycja pochłonęła już ogromne fundusze a to dopiero początek. Wszystkie główne firmy zajmujące się produkcją samochodów mają już w swojej ofercie pojazdy z napędem elektrycznym. Czy sami chcielibyście korzystać z tego typu samochodów?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski samochód elektryczny jednak powstanie. Poznaliśmy datę premiery auta
  2. Oto Aero-Train, superszybki japoński pociąg, który lata
  3. Przerażające słowa Elona Muska. Ostrzegł cały świat przed niebezpieczeństwem
  4. Tesla zyskała polską stronę internetową i tymczasowy salon. Znamy oficjalne ceny samochodów Elona Muska


Następny artykuł