The Settlers
Źródło: Ubisoft

Złe wieści dla fanów klasycznego RTS. The Settlers znowu opóźnione

Kuba WielochKuba Wieloch
5 Lipca 2020

Niestety Ubisoft zawodzi po raz kolejny. Pomimo wcześniejszych zapowiedzi The Settlers nie ukaże się w 2020 roku

Kolejne opóźnienie


Settlersi to jedna z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych serii klasycznych RTS. Smuci więc nas informacja, że na kolejną część popularnych „Osadników” przyjdzie nam jeszcze poczekać.
Gra została zapowiedziana przez Ubisoft w 2018 roku i teoretycznie już za parę miesięcy powinna się ukazać. Nic bardziej mylnego, z najnowszego oświadczenia firmy, dowiadujemy się, że w tym roku na premierę nie mamy co liczyć:

Oświadczenie firmy


Drodzy fani gry „The Settlers”,

Od momentu ogłoszenia powrotu gry „The Settlers” otrzymaliśmy od was wiele komentarzy, uwag i sugestii.

Doprawdy, liczba miłośników różnych aspektów „The Settlers” jest olbrzymia, czy chodzi o elementy gospodarcze, militarne, ogólne wrażenia, tak zwany „Wuselfaktor” czy wreszcie wciągający świat. Jesteśmy wam wszystkim niezwykle wdzięczni za wszystkie uwagi, które przesłaliście na nasze ręce w ciągu ostatnich miesięcy testów i wpisów w dzienniku. Z waszych opinii musimy wyciągnąć jeden wniosek: jesteśmy na dobrej drodze do stworzenia świetnej gry, do stworzenia szczególnego doświadczenia dla Was, graczy.

Naszym najważniejszym priorytetem jest jakość gry i dlatego postanowiliśmy poświęcić więcej czasu na jej doskonalenie. Tak, podjęliśmy trudną decyzję o przesunięciu w czasie premiery gry. O nowym terminie naturalnie was poinformujemy, a do tego momentu całą naszą energię poświęcimy na przekucie waszych komentarzy w jak najlepszą możliwą wersję gry „The Settlers”. Nie możemy na razie podzielić się z wami nową datą premiery, ale zapewniamy was, że o postępach poinformujemy was za pośrednictwem The Settlers Alliance oraz innych naszych kanałów informacyjnych, jak tylko będzie to możliwe.

Dziękujemy wam za wasze zrozumienie i cierpliwość.

Trzymajcie się,

Zespół „The Settlers”

Pozostaje nam oczekiwanie


Prawdopodobnie gra wymaga poprawy błędów i małych usprawnień. Jest więc szansa, że nowych Settlersów zagramy jeszcze na początku 2021 roku. Miejmy nadzieję, że będzie warto poczekać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zwijane smartfony od LG. Koncern zapowiedział masową produkcję
  2. Nowa konsola PS4 co 30 sekund. Zawrotne tempo japońskiej fabryki
  3. Kopalnie na księżycu coraz bliżej. To może być początek kolonizacji kosmosu
  4. ASUS ROG Phone 3 wejdzie na rynek w tym miesiącu. Poznaliśmy specyfikację techniczną gamingowego smartfona

Następny artykuł