sieć 5G
Źródło: flickr

Sprzęt chroniący przed 5G. Na Allegro za "jedyne" 3700 złotych

Artur ŁokietekArtur Łokietek
31 Maja 2020

Czy to powrót do epoki kamienia łupanego? Parę prętów i kamienie mają uchronić nas przed szkodliwym rzekomo działaniem 5G i chemtrails. W tym celu zapłacić musimy "tylko" 3700 złotych. Podobnych ofert możemy znaleźć w internecie więcej.

"Szmaragdowy nano chembuster ze szmaragdami 5G" to najnowszy cud techniki i złych decyzji biznesowych - oto urządzenie, które kupimy na Allegro oraz na innych stronach.

Ochrona przed 5G

Zaledwie wczoraj pisaliśmy o pendrive, którego posiadanie miałoby nas chronić przed "szkodliwym działaniem sieci 5G". Oczywiście urządzenie szybko doczekało się wnikliwej analizy, która potwierdziła, że to chiński pendrive o "oszałamiającej" pojemności 128 mb! Oczywiście o żadnej ochronie nie było mowy, lecz urządzenie reklamował nawet jeden z brytyjskich polityków. Cena tego oszustwa? Oh, "jedynie" 1400 złotych. Tego rodzaju próby sprzedania ludziom czegoś, co ostatecznie okazuje się zwykłym oszustwem pełne są wyniosłych frazesów, jak "Holograficzny nano-warstwowy katalizator" albo "Szmaragdowy nano chembuster ze szmaragdami" (ma szmaragdy, pamiętajcie). Drugie określenie dotyczy czegoś, co możemy bez problemu zakupić również w polskim internecie, m.in. na Allegro.

Obrazy techgame

Szmaragdowy nano chembuster wzbogacony szmaragdami

Urządzenia takie, jak widoczna powyżej (z braku lepszego określenia) rzeźba, krażą po sieci, w tym na popularnych serwisach aukcyjnych. Choć w wypadku powyższego przykładu aukcja najpewniej została zdjęta, da się znaleźć oficjalną stronę "producenta". Dzięki niej możemy poznać rzekomo zbawienne działanie rzeźby, która chroni nas nie tylko przed 5G, ale też przed choćby chemtrails. Szkoda, że nie potrafi spłaszczyć ziemi - chciałoby się rzec. "Urządzenie wysyła w górę do atmosfery pozytywną energię Orgonu (POR), zastępując negatywną energię (DOR), która występuje obecnie w ogromnych ilościach w powietrzu i w górnych warstwach atmosfery" - informuje nas producent na stronie.

Skuteczniejsze niż foliowe czapeczki

Reszta informacji dotyczy choćby składu - urządzenie zawiera jakieś 25 kilogramów różnych kamieni szlachetnych - nic dziwnego w takim razie, że wyceniono je na 3700 złotych. "Jest to najmocniejszy chembuster (rozpraszacz smug chemicznych) jaki został przeze mnie wykonany. Zasięg: obejmuje obszar około 30 – 100 km (kopuła o takiej średnicy), nanocoatingowane miedziane rury (fi 28) w podstawie zwielokrotniają moc urządzenia" - głoszą dalsze informacje. Postawić parę takich w Warszawie i praktycznie całe miasto byłoby o wiele bezpieczniejsze.

Następny artykuł