Star Wars
Źródło: starwars.com

Star Wars: The Bad Batch: Nadchodzą nowe, animowane Gwiezdne Wojny

Kuba WielochKuba Wieloch
13 Lipca 2020

Wspaniała wiadomość dla fanów Gwiezdnych Wojen. Zapowiedziano spin-off do Wojen Klonów

Niech moc będzie z Wami


Disney ogłosił następcę Wojen Klonów, czyli Star Wars: The Bad Batch. Jest to wspaniała informacja dla fanów animowanego serialu. Miejmy nadzieję, że po przeciętnej, nowej trylogii filmowej, nie czeka nas kolejny zawód. Wszak, fani animacji by tego Disneyowi nigdy nie wybaczyli.

Nadchodzi następca rewelacyjnych Wojen Klonów


Wojny Klonów są dziełem niesamowitym pod każdym względem. I nie mówię tu o drugiej części trylogii, która była niezwykle przeciętna, lub nawet zła. Mówię, rzecz jasnao rewelacyjnej animacji z 2008 roku. Okazuje się, że przy odpowiedniej realizacji i dobrze napisanym scenariuszu można stworzyć rewelacyjną historię, a co za tym idzie 7 sezonów rewelacyjnego serialu międzypokoleniowego. O ile pierwsze 2 sezony Wojen Klonów były skierowane głównie do dzieci, to późniejsze odcinki dojrzewały wraz z widzem. Niewybaczlnym dla co poniektórych było przerwanie ostatniego sezonu w połowie, ze względu na problemy finansowe studia. Dlatego fanów zadowoli informacja o tym, że The Bad Batch ma być bezpośrednią kontynuacją niedokończonych w 2014 roku Wojen Klonów.

Elitarna drużyna klonów


Star Wars: The Bad Batch skoncentruje się na poczynaniach elitarnej drużyny klonów. Serial skoncentruje się a historii tytułowej eskadry tuż po zakończeniu konfliktu między Republiką a Separatystami. Nie zdziwię się więc jeśli ponownie zobaczymy, chociażby Ashokę Tano i dowiemy się nieco więcej o jej losach po zakończeniu wojny. Producentem serialu został Dave Filoni, osoba odpowiedzialna za animację The Mandalorian. Do ekipy dołączyli również twórcy Ruchu Oporu oraz Rebeliantów.

Premiera w 2021 roku


Star Wars: The Bad Batch zadebiutuje w 2021 roku na platformie Disney +. Miejmy nadzieję, że do tego czasu będziemy mieć możliwość wykupienia subskrypcji, ponieważ obecnie Disney nie ma oferty przygotowanej dla Polaków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nadlatuje Microsoft Flight Simulator 2020 - znamy datę premiery
  2. Ghost of Tsushima: Zwiastun premierowy już w sieci
  3. Głębokość tej dziury jest niewyobrażalna. Chcą się dokopać do jądra Ziemii?
  4. Fascynujące nagranie. Kruk, który mógłby uczyć w szkole fizyki

Następny artykuł