Myśliwiec
Źródło: Wallhere.com

Tajemnica Stanów Zjednoczonych wyszła na jaw. Pracowali nad tym 20 lat, eksperci aż osłupieli

Kuba WielochKuba Wieloch
16 Września 2020

Stany Zjednoczone ponownie szokują świat. Według przecieków przecieków, Amerykanie skonstruowali tajemniczy myśliwiec przyszłości

Serwis Defense News ujawnia sensacyjne informacje. Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych w tajemnicy zaprojektowały, stworzyły i przetestowały przynajmniej jeden prototyp myśliwca najnowszej generacji (NGAD).

Tajemniczy projekt NGAD


Najnowszy tajny myśliwiec NGAD (Next Generation Air Dominance), to pierwszy tego typu projekt Sił Powietrznych USA od blisko 20 lat. Jak dotąd nie ujawniono żadnych informacji na temat tej przełomowej maszyny. Projekt był ściśle tajny, do tego stopnia, że przez blisko dwie dekady nie wyciekły żadne dany na jego temat. Dlatego też przeciek ujawniony przez Serwis Defense wprawiła ekspertów w osłupienie.
Przełomowym informatorem okazał się doktor Will Roper, czyli wysoko postawiony pracownik Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych. Przedstawił on szokujące informacje na temat powstania prototypu NGAD. Jest to osoba odpowiedzialna za zakup wyposażenia, dlatego jego słowa są całkiem wiarygodne. Z tego powodu wywiad z Roperem odbił się szerokim echem w USA i na całym globie.

DZISIAJ GRZEJE:

1.ZUS łączy siły dla polskich dzieci. Mało kto wie co takiego robi instytucja

2. Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechę

Stoimy na skraju globalnej katastrofy. ONZ bije na alarm, sytuacja jest dramatycznaStoimy na skraju globalnej katastrofy. ONZ bije na alarm, sytuacja jest dramatycznaCzytaj dalej

Przełomowy wywiad


"Zbudowaliśmy już pełnowymiarowy demonstrator lotu w prawdziwym świecie i pobiliśmy rekordy w tym zakresie" - powiedział Will Roper w wywiadzie dla Defense News przed konferencją Air Force Association, Air Force and Cyber. "Jesteśmy gotowi, aby rozpocząć budowę samolotu nowej generacji w sposób, jaki nigdy wcześniej nie miał miejsca" - dodał Roper.

Walka w powietrzu, kosmosie i cyberprzestrzeni


Niestety większa ilość informacji na temat najnowszego myśliwca USA pozostaje domysłami. Przypominamy, że Stany Zjednoczone były w stanie utrzymać ten projekt w tajemnicy przez blisko dwadzieścia lat, co jest niezwykłym wynikiem przy skuteczności obecnych wywiadów. Wiemy natomiast, że program Next Generation Air Diminance ma usprawniać i łączyć nowe rodzaje systemów walki powietrznej. Będzie on obejmował nie tylko myśliwce, ale również drony i inne urządzenia załogowe i bezałogowe zdolne do walki w powietrzu, kosmosie i cyberprzestrzeni.

Grypa i Covid-19 równocześnie? Wypowiedź lekarza nie pozostawia złudzeńGrypa i Covid-19 równocześnie? Wypowiedź lekarza nie pozostawia złudzeńCzytaj dalej

Myśliwiec przyszłości


Informator Will roper odmówił udzielenia szerszego spektrum infomacji. Nie wiemy ile prototypów wyszło ze stajni ani którzy producenci są odpowiedzialni za jego powstanie i projektowanie. Co najciekawsze, nie znamy również dokładnego zastosowania nowego myśliwca. Z innych przecików i wstępnych ustaleń można wywnioskowac, że myśliwiec będzie w stanie ukrywać się przed radarami, osiągnąć prędkość naddźwiękową, a także umożliwiać lot z piletem, jak i bezzałogowo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piątka dla zwierząt wejdzie w życie, ale ze skandalicznym zapisem. Co napisano drobnym maczkiem?
  2. Przez 7 dni piła napój z kurkumy. Efekty ją zachwyciły, szczególnie 1 rozłożył ją na łopatki
  3. Stoimy na skraju globalnej katastrofy. ONZ bije na alarm, sytuacja jest dramatyczna
  4. Grypa i Covid-19 równocześnie? Wypowiedź lekarza nie pozostawia złudzeń
  5. Dlaczego miód się nie psuje? Wyjaśniamy
  6. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje wielki pisarz, jego twórczość zna chyba każdy

Następny artykuł