Panasonic HZ980
Źródło: rtvManiak

Panasonic HZ980 oficjalnie zaprezentowany. Najtańszy model OLED producenta

Krystian MowelKrystian Mowel
17 Czerwca 2020

Panasonic HZ980 to najnowszy produkt japońskiego giganta, który wyróżnia się technologią OLED i niezwykle atrakcyjną ceną. Panasonic postanowił trafić z tym urządzeniem do szerszego grona użytkowników, którzy nie chcą wydawać fortuny na telewizor z wysokiej półki.

Panasonic to uznana marka na rynku telewizorów, która nieprzerwanie od kilkunastu lat utrzymuje się w czołówce producentów.

Panasonic HZ980 – dane techniczne


Najnowszy model Panasonic pozwoli na oglądanie treści w jakości 4K UHD (3840 x 2160 pikseli). Posiada on funkcje takie jak HDR10+ oraz Dolby Vision. Poza tym tryb Filmmaker z Intelligent Sensins oraz dziwięk w standardzie Dolby Atmos. Producent dumnie opowiada również o integracji z Asystentem Google oraz Amazon Alexa. Całość pracuje za pomocą autorskiej platformy producenta My Home Screen 5.0

Panasonic HZ980 – cena i wersje


Producent przygotował dwie wersje tego modelu, pozwalając zainteresowanym zakupem wybór wielkości przekątnej ekranu. Dostępny jest wariant 55-calowy oraz 65-calowy. Mniejszy z telewizorów ma kosztować około 8,4 tysiąca złotych. Ich sprzedaż w Europie ma rozpocząć się w przyszłym miesiącu, jednak z pewnością trochę poczekamy, aż trafią na sklepowe półki w naszym kraju.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Apple stworzy składany smartfon? Możliwe, ale bez składanego ekranu
  2. Xiaomi tworzy monitor o odświeżaniu 165 HZ – idealny do gier!
  3. Nowy iMac zadebiutuje podczas tegorocznej konferencji WWDC
  4. Gry bez ekranów ładowania na Xbox Series X. Microsoft chce wyprzedzić Sony

Następny artykuł