Soundbar Redmi TV
Źródło: GadgetByte

Redmi TV prezentuje soundbar za 100 złotych - eksperci nie mogą uwierzyć

Krystian MowelKrystian Mowel
26 Maja 2020

Xiaomi właśnie zaprezentowało niebywale tani soundbar produkowany pod szyldem Redmi. Eksperci przecierają oczy ze zdumienia, gdyż jego cena to zaledwie 115 złotych. Co oferuje tak tani głośnik do telewizora?

Premiera urządzenia odbyła się 26 maja, a już wkrótce ma on trafić do sklepów, początkowo w Chinach, a następnie na całym świecie. Cena jest niezwykle kusząca.

Ekosystem od Redmi rozrasta się

Chińska firma staje się coraz bardziej niezależna i powoli odstępuje od swojej firmy-matki Xiaomi. Celem jej działalności jest stworzenie całego ekosystemu, który pozwoli posiadać w domu urządzenia tylko tej firmy. Redmi ma już na swoim koncie produkcję telewizorów, opasek sportowych, smartfonów, a nawet pralek. Tym razem oferta powiększa się do soundbar, które cena wynosi zaledwie 115 zł!

Soundbar Redmi TV

Nowe urządzenie od Redmi ma wymiary 78x 6,4 x 6,3 cm i waży zaledwie półtora kilograma. Producent zaznaczył, iż można powiesić je na ścianie. Ciężko spodziewać się, iż za tak niską cenę otrzymamy sprzęt imitujący dozania takie, jak w kinie. Mimo wszystko, znając produkty za które bierze się Xiaomi, to ten soundbar z całą pewnością pozytywnie nas zaskoczy. Produkt ma kosztować w Chinach 199 juanów, czyli około 115 zł. Trafi na rynek chiński w najbliższym tygodniu, a następnie na globalny.

Następny artykuł