Flappy Bird
Źródło: flickr.com

Zdarza Ci się grać na telefonie?

Kuba WielochKuba Wieloch
1 Lipca 2020

W niektórych krajach gry na telefon są o wiele popularniejsze niż na PC lub konsolę. Zresztą sprzęt ukryty w niejednym telefonie jest lepszy niż w niejednym starszym komputerze

Gry zawsze pod ręką

Żyjemy w czasach gdy teoretycznie nie ma prawda doskwierać nam nuda. Niezależnie od tego gdzie jesteśmy prawie każdy z nas ma przy sobie wysokiej jakości maszynę obliczeniową, czyli smartphone'a. Dlatego też coraz popularniejszy staje się gejming na telefonach. Ba, w Azji odbywają się turnieje esportowe w tytułach przygotowanych pod IOS lub Androida. Nie dziwi więc, że taki gigant jak Riot Games przygotowuje mobilną wersję gry League of Legends.

Jak połączyć grę z wysiłkiem fizycznym?

Jeszcze niedawno ogromną popularnością cieszyła się na całym świecie gra Pokémon GO i trzeba przyznać, że koncept tej gry jest rewelacyjny. Nie dość, że wymusza na użytkownikach uczucie nostalgii, wszkaże kto z nas nie zbierał w młodości kapsli z Pokemonami, to przy okazji zmusza użytkowników do fizycznego ruchu.

Miejmy nadzieję, że rynek gier telefonicznych nie przestanie się rozwijać i w najbliższych latach ujrzymy wiele ambitnych produkcji pod te urządzenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W co pogramy w lipcowym PS Plus? Bardzo ciekawe tytuły
  2. Dziesiątki gier do wypróbowania za darmo. Microsoft zapowiada Summer Game Fest Demo
  3. Nadchodzą wielkie aktualizacje w Valorancie. Zapowiedziano 6 nowych bohaterów
  4. Dla każdego coś fajnego. Poznaliśmy gry w lipcowym zestawieniu Xbox Game Pass

Następny artykuł