Tony Hawk'sPro Skater 1+2
Źródło: youtube.com

Ma 52 lata i wciąż szaleje na deskorolce. Tony Hawk pojawił się w nowym trailerze kultowej gry

Kuba WielochKuba Wieloch
4 Września 2020

Tony Hawk powrócił do jednej z najbardziej znanych lokacji z gry Tony Hawk's Pro Skater, czyli Warehouse

Tony Hawk wciąż "wymiata"


Ativision wpadło na genialny pomysł promocji swojej najnowszej produkcji. Do jednej z najpopularniejszych lokacji z gry tony Hawk's Pro Skater zaproszono samego Tony'ego Hawka. Okazuje się, że 52-latek wciąż ma w sobie "to coś".

Chcą wysłać w kosmos Chcą wysłać w kosmos "silos na mleko". Maszyna SpaceX uniosła się na wysokość 150 m [wideo]Czytaj dalej

Fani długo czekali


Na powrót serii Tony Hawk's Pro Skater czekaliśmy od lat i udało się. Już dziś premiera remaku serii Tony Hawk's Pro Skater 1+2 i trzeba przyznać, że gra powraca na białym koniu w blasku chwały. Już wczoraj zaprezentowano pierwsze recenzje, które prezentowały się rewelacyjnie. Także, jeśli brakowało Wam starej dobrej jazdy na desce, to śmiało możecie kupować tę grę.

Wielka ekscytacja i spora doza wdzięczności


Co ciekawe na temat odnowionej gry wypowiedział się sam Tony Hawk, który nie mógł doczekać się powrotu kultowej gry:
„Jestem wdzięczny za troskę, którą Activision i Vicarious Visions włożyły w remaster oraz jakość, o którą zadbały, aby ożywić serię Tony Hawk's Pro Skater w najlepszy możliwy sposób. Przez lata pytano mnie o możliwość powrotu serii i jestem dumny, mogąc powiedzieć, że w końcu mamy grę, która spełnia oczekiwania najwierniejszych fanów, jednocześnie inspirując nowe pokolenie do sięgnięcia po kontroler, a być może nawet po prawdziwą deskorolkę.”

Niezwykłe odkrycie naukowców. Na Księżycu jest tlen, a jego powierzchnia rdzewiejeNiezwykłe odkrycie naukowców. Na Księżycu jest tlen, a jego powierzchnia rdzewiejeCzytaj dalej


Również Jen Oneal, czyli szef studia Vicarious Vision wypowiedział się ciepło na temat kultowej produkcji, podkreślając, że zależału mu bardzo na uhonorowaniu dziedzictwa:


„Naszym priorytetem w przypadku remastera było uhonorowanie dziedzictwa, oryginalnego sterowania i jakości klasycznych gier. Obserwując i słuchając fanów na całym świecie, dzielących się podekscytowaniem i radością z ogrywania dema Warehouse, utwierdziliśmy się w przekonaniu, że osiągnęliśmy dokładnie to, co zamierzaliśmy. W Vicarious Visions jesteśmy wielkimi miłośnikami serii i nie możemy doczekać się na wspólne granie z fanami. Mamy nadzieję, że ogrywanie remastera będzie dla nich tak samo przyjemne, jak dla nas było jego tworzenie.”

Najnowszy trailer


Poniżej możecie obejrzeć trailer z udziałem Tony'ego Hawka:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chcą wysłać w kosmos "silos na mleko". Maszyna SpaceX uniosła się na wysokość 150 m [wideo]
  2. Mafia: Definitive Edition, premiera za 3 tygodnie. Rewelacyjny trailer powracającej gry
  3. Fatalne wieści dla fanów Batmana. Odtwórca głównej roli zakażony
  4. Niezwykłe odkrycie naukowców. Na Księżycu jest tlen, a jego powierzchnia rdzewieje

Następny artykuł