Ufo
Źródło: Youtube.com

Ufo nad Japonią? Rząd kraju nie ma pojęcia czym jest tajemniczy obiekt

Kuba WielochKuba Wieloch
5 Lipca 2020

Nad Krajem Kwitnącej Wiśni przeleciał tajemniczy obiekt. Czy mamy do czynienia z UFO?

Tajemniczy latający obiekt


Na japońskim niebie pojawił się niezidentyfikowany obiekt latający. Rząd oficjalnie oświadczył, że nie wie, czym on jest. Japońska Agencja Meteorologiczna również oświadczyła, że nie ma z tym nic wspólnego.
Zgodnie z doniesieniami świadków dnia 17 czerwca o godzinie 7:00 czasu lokalnego, nad japońskim miastem Sendai na niebie, pojawił się tajemniczy latający obiekt. Unosił się on przez kilka godzin.Następnie tajemniczy obiekt dryfował nad Oceanem Spokojnym.

Czy nad Japonią przeleciało UFO?

Najprawdopodobniej był to balon meteorologiczny, jednakże rzecznik prasowy biura Agencji Meteorologicznej w Sendai zaprzeczył, jakoby sprzęt należał do własności agencji. Rząd również temu zaprzeczył.

Czy jesteśmy sami w kosmosie?


Niezidentyfikowane obiekty latające od lat stanowią pożywkę dla wszelkiego rodzaju teorii spiskowych. Od lat krążą plotki jakoby światowe rządy celowo ukrywały istnienie kosmitów i ich spodków kosmicznych. Co ciekawe niedawno Wielka Brytania odtajniła swoje archiwa, z których wynika, że piloci samolotów wojskowych nieraz składali doniesienia na temat tajemniczych latających obiektów. Czy to oznacza, że w historiach o kosmitach może tkwić ziarenko plany? Być może kiedyś się tego dowiemy. Na razie, pozostaje nam wpatrywać się w niebo i szukać latających balonów, mając nadzieję, że nie jesteśmy sami w kosmosie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kopalnie na księżycu coraz bliżej. To może być początek kolonizacji kosmosu
  2. Ikea bawi się rozszerzoną i wirtualną rzeczywistością. Tak w przyszłości będziemy projektować mieszkania
  3. Nowa konsola PS4 co 30 sekund. Zawrotne tempo japońskiej fabryki
  4. Budżetowy smartfon od Apple dla Ciebie. iPhone 8 kontra SE

Następny artykuł