Ziemia widziana z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS).
Źródło: PickPik

Rosyjski kosmonauta udostępnił nagranie z UFO? Tajemniczy obiekt nad Ziemią

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
15 Października 2020

Rosyjski kosmonauta, który przebywa obecnie na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) opublikował niedawno niesamowite nagranie, na którym można zaobserwować “UFO”. Rosjanin Ivan Vagner chciał po prostu nagrać zorzę polarną.

Ivan Vagner to rosyjski kosmonauta, który 20 sierpnia zarejestrował, z pokładu ISS, tajemnicze światła przemieszczające się nad Ziemią, które wyglądają jak niezidentyfikowane obiekty latające, a więc UFO. Udało mu się to zrobić podczas nagrywania efektu zorzy polarnej nad południowym kołem podbiegunowym.

Naukowcy odkryli gigantyczny rysunek. Czy starożytni ludzie czcili kosmitów? Jest wiele niezwykłych teoriiNaukowcy odkryli gigantyczny rysunek. Czy starożytni ludzie czcili kosmitów? Jest wiele niezwykłych teoriiCzytaj dalej

UFO uchwycone przez rosyjskiego kosmonautę?

“Kosmiczni goście” - tak opisał na swoim oficjalnym profilu na Twitterze krótki filmik rosyjski kosmonauta Ivan Vagner, który obecnie przebywa na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). Na nagraniu możemy zaobserwować tajemnicze światła, które podążają jedno za drugim, na chwilę rozbłyskają, aby następnie zniknąć w ciemności kosmosu. Wszystko dzieje się w pięknym otoczeniu zorzy polarnej, którą oryginalnie chciał nagrać Rosjanin. Czy to co zarejestrował, to rzeczywiście dowód na istnienie UFO?

DZISIAJ GRZEJE:

1. Najprostsze pytanie z Milionerów zaskoczyło uczestnika. Nikt się nie spodziewał

2. Słowa grzęzną w gardle na samą myśl. Polski lekarz powiedział wszystko wprost do kamery, straszne

Timelaps z nagraniem tajemniczych obiektów

Vagner podkreślił, że ani on, ani żaden z innych członków załogi nie był naocznym świadkiem zarejestrowanego zjawiska. Same światła, chociaż na filmie świecą zaledwie kilka sekund, w czasie rzeczywistym były widoczne około 52 sekund. Nagranie zostało zrealizowane w technologii Time-Lapse, dlatego czas świecenia jest tak krótki.

Od dzisiaj wchodzą w życie nowe zasady. Ważne zmiany dla dzieci i ich rodzicówOd dzisiaj wchodzą w życie nowe zasady. Ważne zmiany dla dzieci i ich rodzicówCzytaj dalej

W Internecie znaleźć można wiele nagrań rzekomo prezentujących UFO. Największe zamieszanie w mediach zrobiło z pewnością udostępnienie nagrań z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi przez amerykański Pentagon. Czym jednak były obiekty zarejestrowane przez rosyjskiego kosmonautę, Ivana Vagnera? Nad materiałami pochyli się teraz ROSKOSMOS, która intrygujące nagranie skomentowała następującymi słowami: “Ciekawe i jednocześnie tajemnicze nagranie wykonał kosmonauta ROSKOSMOS - Ivan Vagner z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej”.

Niewiarygodne dokonanie naukowców. Tak brzmi nasza galaktyka, melodia może Ci się z czymś skojarzyćNiewiarygodne dokonanie naukowców. Tak brzmi nasza galaktyka, melodia może Ci się z czymś skojarzyćCzytaj dalej

Czym są tajemnicze obiekty?

Rosyjski kosmonauta po odkryciu niezwykłego nagrania od razu zgłosił je do Rosyjskiej Agencji Kosmicznej ROSKOSMOS. Tamtejsi specjaliści od razu zabrali się za identyfikację zarejestrowanych obiektów. Informacje te potwierdził rzecznik ROSKOSMOS, czyli Wladymir Ustimenko. Wszystko wskazuje, że nagrane światła poruszające się w równej linii, to przelatujące minisondy Starlink, których na naszym nieboskłonie pojawia się coraz więcej, póki jednak naukowcy z Rosyjskiej Agencji Kosmicznej nie potwierdzą tej informacji, odpowiedź czeka na nas gdzieś tam między gwiazdami. Amerykańska Agencja Kosmiczna (NASA) nie skomentowała nagrania wykonanego przez Rosjanina.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wspaniała wiadomość dla milionów pacjentów. Już wkrótce nie będą musieli czekać w kolejkach do lekarza
  2. Najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia wbija w fotel. Wkrótce Polska będzie jak nowe Włochy?
  3. Eid Mar - prawdopodobnie najdroższa moneta na świecie. Jej historia jest niesamowita
  4. Amazon otwiera nowe stanowiska pracy w Polsce. Wiemy jakie pieniądze oferuje przyszłym pracownikom
  5. W teleturnieju "Jeden z dziesięciu" padła odpowiedź, która rozbawiła wszystkich. Zawodnik poczerwieniał ze wstydu
  6. Ewa Chodakowska zadziwiła tysiące Polaków. Wstawiła zdjęcie topless, fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)

Następny artykuł