Ufo
Źródło: pixabay.com

Wielki sekret Japonii ujawniony. Minister obrony powiedział prawdę. Chodzi o UFO

Kuba WielochKuba Wieloch
17 Września 2020

Japonia nie zamierza zastanawiać się czy UFO istnieje. Na wszelki wypadek zbadają sprawę

Minister obrony „Kraju Kwitnącej Wiśni” poinformował, że wojskowe siły będą rejestrować wszelkie tajemnicze kontakty z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi, czyli potocznie UFO.

Japonia traktuje UFO niezwykle poważnie


Okazuje się, że Japonia wyjątkowo poważnie traktuje problem niezidentyfikowanych obiektów latających i zamierza niezwykle dogłębnie się przyjrzeć tej sprawie. Minister obrony Taro Kono wydał rozkaz swojemu personelowi, odpowiedzialnemu za ochronę kraju w przestrzeni powietrznej, aby dokumentowali wszelkie zjawiska tego typu i rejestrowali wszystko na kamerach. Ma to na celu stworzenie programu, dzięki któremu możliwa będzie „niezbędna analiza” obserwacji UFO. Co ciekawe, sztab ma za zadanie badać również nagrania uchwycone przez cywili.

DZISIAJ GRZEJE:

1.Elon Musk chce wysłać ludzi na pewną śmierć. Nie uwierzysz co stanie się z pierwszymi kolonistami na Marsie

2. Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechę

Sprawę konsultowano z USA


Jest to niezwykle ciekawa informacja, bo potwierdza oficjalnie, że Japonia rzeczywiście wprowadza program raportowania UFO. Dodatkowo wiadomo, że japoński minister konsultował się w tej sprawie z amerykańskim sekretarzem obrony – Markiem Esperem. Prawdopodobnie program jest efektem opublikowanych w ostatnim czasie nagrań niezidentyfikowanych obiektów latających przez amerykański Pentagon. Przypomnijmy, że na oficjalnych nagraniach żołnierzy amerykańskich, za sterami wojskowych myśliwców widać wyraźnie dziwne latające obiekty. Dodatkowo żołnierze ewidentnie nie wiedzieli, z czym mają do czynienia.

Elon Musk chce wysłać ludzi na pewną śmierć. Nie uwierzysz co stanie się z pierwszymi kolonistami na MarsieElon Musk chce wysłać ludzi na pewną śmierć. Nie uwierzysz co stanie się z pierwszymi kolonistami na MarsieCzytaj dalej

Wypowiedź ministra obrony


- Tak naprawdę nie wierzę w UFO, ale Ministerstwo Obrony zaznaczyło, że istnieje taki problem, więc chciałem poznać, co amerykańska strona ma do powiedzenia na ten temat. Z mojej wiedzy, japońscy piloci nie spotkali się z takimi obiektami, ale jeżeli do tego dojdzie, chcielibyśmy, żeby było to udokumentowane — powiedział Taro Kono.

Naukowcy zbadali działanie maseczek ochronnych. Wyniki wprawią Cię w osłupienieNaukowcy zbadali działanie maseczek ochronnych. Wyniki wprawią Cię w osłupienieCzytaj dalej

Stany Zjednoczone również monitorują UFO

Sprawa jest o tyle ciekawa, że wyjątkowo poważnie tę sprawę traktują również Stany Zjednoczone. Na początku 2020 roku New York Times ujawniło, że Pentagon prowadzi niezwykle tajny program mający na celu rejestrowanie niezidentyfikowanych obiektów latających.

Żona premiera Japonii twierdzi, że była uprowadzona przez kosmitów


Jakby tego było mało, to warto tutaj wspomnieć o żonie wysoko postawionego urzędnika japońskiego. I to nie byle jakiego urzędnika, a byłego premiera kraju – Yukio Hatoyamy.
"Kiedy moje ciało spało, moja dusza podążała w stronę trójkątnego UFO i udała się na Wenus. To było piękne i naprawdę zielone miejsce" - twierdzi Miyuki Hatoyama, żona byłego premiera Yukio Hatoyamy, w opublikowanej w 2009 r. książce "Very Strange Things I've Encountered".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sejm uchwalił "piątkę dla zwierząt". Będą zmiany, "miliony zwierząt, przestaną dzisiaj cierpieć"
  2. Jak żadna inna daje energię na kilka godzin i jest niesamowicie zdrowa. Kawę z olejem pija nawet Anna Lewandowska
  3. Stoimy na skraju globalnej katastrofy. ONZ bije na alarm, sytuacja jest dramatyczna
  4. Grypa i Covid-19 równocześnie? Wypowiedź lekarza nie pozostawia złudzeń
  5. Prawie 100 trzęsień ziemi na dobę w Yellowstone. Historyczne rekordy, naukowcy wyjaśniają
  6. Dzieci zostawiły wzruszający list na grobie matki. Katarzyna zginęła na ich oczach, zamordowana przez męża

Następny artykuł