Tajemnicze kręgi UFO w Polsce/ Nadarzyce
Źródło: Piotr Sz. - wideo - /watch?v=Fgt8M5564NQ&feature=emb_title

Tajemnicze kręgi w zbożu pojawiły się w Polsce. W Nadarzycach lądowało UFO?

Artur ŁokietekArtur Łokietek
22 Lipca 2020

Kręgi w zbożu pojawiły się w Polsce w województwie wielkopolskim. Mieszkańcy uważają, że nie możliwe jest, aby to człowiek stworzył tajemnicze znaki. Właściciel pola miał zamiar je skosić, ale specyficzna atrakcja już teraz przyciąga entuzjastów UFO.

Ostatnie miesiące były niemal przełomowe pod kątem UFO. Dochodziło do kolejnych rzekomych spotkań, a rząd USA opublikował oficjalne dokumenty potwierdzające spotkanie z dziwnymi obiektami.

UFO w Polsce

Jak donosi m.in. Telexpress, jeden z poranków w Nadarzycach okazał się dla wielu mieszkańców wyjątkowy. Na jednym z tamtejszych pól uprawnych pojawiły się niemal idealne, wyrysowane od cyrkla kręgi w zbożu. Choć sam temat "tajemniczych zbożowych kręgów" jest stary jak świat, za każdym razem rozpala wyobraźnię entuzjastów istot pozaziemskich. W wyemitowanym materiale, mieszkańcy miasteczka podkreślają, że nie jest możliwe, aby znaki zostały wykonane przez człowieka.

Potencjalnie niebezpieczna asteroida przeleci koło Ziemi. Takich obiektów będzie więcejPotencjalnie niebezpieczna asteroida przeleci koło Ziemi. Takich obiektów będzie więcejCzytaj dalej

Nadarzyce zarejestrowały pozaziemską aktywność

Kręgi, zwane również piktogramami, są widoczne na filmiku poniżej. Nie da się ich dostrzec z perspektywy lądowej, dlatego do ich całkowitego zobrazowania użyto drona. Same znaki są w istocie niezwykle ciekawe, bo przypominają mniej więcej to, do czego przez ostatnie lata już przywykliśmy. Są jednak na tyle równe, aby niemal z całą pewnością wykluczyć działania człowieka - tak przynajmniej uważają mieszkańcy Nadarzyc.

Polska przegoniła Niemcy i stała się liderem w Europie. Nie zgadniecie w czymPolska przegoniła Niemcy i stała się liderem w Europie. Nie zgadniecie w czymCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE: Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo

Rozterka właściciela

Właściciel pola informuje, że pojawienie się tajemniczych kręgów na jego prywatnym terenie nastręczyło mu nie lada rozterek. W końcu samo zboże już bez problemu można kosić. Z drugiej strony, tajemnicze piktogramy ściągnęły uwagę nie tylko mediów, ale i wielu turystów, którzy jako entuzjaści tajemnic kosmosu gromnie przybywają, aby na własne oczy zobaczyć polskie kręgi w zbożu.

Zobacz także:

  1. Niesamowite zjawisko nad polskim niebem. Można zobaczyć Saturna gołym okiem
  2. Zabijał masowo pszczoły. Naukowcy znaleźli na niego sposób
  3. Skąd wzięła się woda na Ziemi. Naukowcy mają nową teorię, badania ją potwierdzają
  4. Drążek Neil'a Armstronga za 370 tys. dol. Aukcja ekwipunku z Programu Apollo okazała się hitemNastępny artykuł