Ufo
Źródło: NASA

"Statek kosmitów" 10-krotnie większy od Ziemi uchwycony przez NASA

Kuba WielochKuba Wieloch
25 Lipca 2020

Internet jest praktycznie codziennie zalewany nowymi zdjęciami i filmami rzekomych pojazdów kosmitów. Tym razem jednak zdjęcie zostało wykonane przez NASA

Czy NASA uwieczniła UFO?


Po dokładnej analizie zdjęć uchwyconych przez sondę kosmiczną SOHO (Solar and Heliospheric Observatory), entuzjaści teorii o życiu pozaziemskim doszli do fascynujących wniosków. Mianowicie, wierzą oni, że dzięki urządzeniu należącemu do NASA sfotografowano ogromny statek kosmitów.

Ogromny krater, który wciąż się powiększa. Ma już kilometr szerokościOgromny krater, który wciąż się powiększa. Ma już kilometr szerokościCzytaj dalej

Teoria łowcy UFO


Według znanego "łowcy UFO" Scotta Waringa podejrzany pojazd jest wielkości 10-krotnie większej niż Ziemia. Promień naszej planety wynosi 6371 km, natomiast obliczenia wskazują, że tajemniczy obiekt mierzy w promieniu więcej niż 63700 km.

Warring uważa również, że UFO dosłownie wyłoniło się ze Słońca, gdzie ładowało swoje akumulatory bądź kradło energię. Dowodem na to ma być zdjęcie, na którym widać podejrzane zabarwienie naokoło niezidentyfikowanego obiektu.

Naukowcy już wiedzą, czemu tak śmierdzimy. Odwieczny problem ludzkości może się skończyćNaukowcy już wiedzą, czemu tak śmierdzimy. Odwieczny problem ludzkości może się skończyćCzytaj dalej

"Statek może być zbudowany ze specjalnego materiału pochodzącego ze słońca. Tajemniczy sześcian nie odbija światła słonecznego, lecz pochłania je, zupełnie jak myśliwce typu STEALTH."
Należy jednak teraz ostudzić emocję i napisać o stanowisku NASA wobec tajemniczego obiektu w kosmosie. Naukowcy mają znacznie prostsze wytłumaczenie dziwnego zjawiska.

NASA ostudza atmosferę


Według inżyniera z NASA Jamesa Oberga tajemniczy sześcian ze zdjęcia jest zwyczajnym pyłkiem kosmicznym, który zbliżył się do obiektywu. Może to być cząsteczka farby lub płatek lodu dryfujący w bezkresie kosmosu.

W środku tajemniczych mumii miały być szczątki człowieka. Okazało się, że nie są ludzkieW środku tajemniczych mumii miały być szczątki człowieka. Okazało się, że nie są ludzkieCzytaj dalej

"Mam zbyt duże doświadczenie z prawdziwymi lotami w kosmos, aby zauważyć, że to, co jest widoczne na większości nagrań z rzekomym UFO, jest w rzeczywistości zwykłym zjawiskiem fizycznym" - dodał inżynier.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fascynujące struktury na księżycu Jowisza. Niesamowite odkrycie
  2. Tak powstaje wyspa. Piękny pokaz Matki Natury
  3. Niesamowite nagranie. Powierzchnia Marsa w jakości 4k
  4. Gwiezdne Wojny to już nie tylko fikcja. Rosja prawdopodobnie testuje kosmiczną broń

Następny artykuł