UFO nagranie
Źródło: Roi Soleil - wideo - /watch?v=ADFsXpdKoXQ

Nowe nagranie UFO ukazało się w internecie. "Wygląda 100-procentowo prawdziwie"

Artur ŁokietekArtur Łokietek
30 Lipca 2020

W internecie pojawił się świeży film z zarejestrowania UFO. Łowcy takich obiektów są pewni, że filmik jest jak najbardziej prawdziwy. Dziwny kształt na niebie sunie wolno i przypomina trochę... dzwon.

Latający dzwon jako UFO? Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy, ale pozaziemskie cywilizacje mogą nas zaskoczyć.

Coraz więcej UFO

Ostatnio robi się coraz głośniej o Niezidentyfikowanych Obiektach Latających. Wszystko zapewne za sprawą zdecydowanie większego wyczulenia na taką tematykę, dzięki m.in. poinformowaniu USA o tym, że znajdujące się w internecie filmiki spotkań pilotów wojskowych z UFO są jak najbardziej rzeczywiste. Do tego zaledwie parę dni temu w Nadarzycach w Polsce znaleziono klasyczne już kręgi w zbożu, a amerykańskie wojsko miałoby przyznać, że faktycznie armia używa technologii obcych.

Obrazy Techgame"Statek kosmitów" 10-krotnie większy od Ziemi uchwycony przez NASACzytaj dalej

Kolejne wideo z UFO

Filimików w sieci związanych z UFO jest od groma i jeszcze więcej, a zdecydowana większość z nich dość jawnie przedstawia znane ludzkości obiekty jak np. balony meteorologiczne. Znaczna część to zwykła ściema. Tym razem sytuacja jest jednak nieco inna, gdyż popularny zwolennik teorii konspiracyjnych Scott C. Waring uważa, że filmik jest "100-procentowo prawdziwy". "Sprwadzałem wszystkie detale, jakość filmiku, kolory i zanikanie... Nie widzę w tym żadnych wad. Wygląda 100-procentowo prawdziwie w każdym calu".

Ważne odkrycie. Naukowcy rozwiązali historyczną zagadkę StonehengeWażne odkrycie. Naukowcy rozwiązali historyczną zagadkę StonehengeCzytaj dalej

Kosmici nad Szwajcarią

Nowy filmik został nagrany w miejscowości Lozanna nad jeziorem Geneva w Szwajcarii. Jego autor, posługujący się na YouTube ksywką Roi Soleil twierdzi, że nagranie powstało 20 lipca w godzinach porannych. Przypominający dzwon obiekt powoli i bezgłośnie sunął nad drzewami, a gdy autor odwraca się (zdaniem Waringa dlatego, aby sprawdzić czy w okolicy nie ma innych obiektów przypominających właśnie balon), obiektu już tam nie ma. Co ciekawe, UFO w nowym nagraniu przypomina to, co świadkowie zdarzenia określali mianem UFO w tzw. "Incydencie w Kecksburg" w Pennsylwanii, USA z 1965 roku. Może się jednak okazać, że filmik z Lozanny to w rzeczywistości zjawisko pareidoli, czyli psychologicznego czynnika powodującego, że dopatrujemy się różnych kształtów tam, gdzie ich nie ma, np. w chmurach.

Zobacz także:

  1. SpaceX i NASA znów wyślą ludzi na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Znamy załogę, która poleci na ISS
  2. Niesamowite widok. Nagranie z wnętrza turystycznego statku kosmicznego
  3. Naukowcy już wiedzą, czemu tak śmierdzimy. Odwieczny problem ludzkości może się skończyć
  4. Zaskakujące odkrycie. Mikroby sprzed 100 milionów lat nie były martwe, one po prostu spały    Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł