Ufo
Źródło: pixabay.com

Amerykańskie wojsko używa technologii kosmitów. Senator potwierdza

Kuba WielochKuba Wieloch
26 Lipca 2020

Amerykański senator Harry Reid jest pewny, że armia dysponuje technologiami o pochodzeniu pozaziemskim

Strefa 51


Z roku na rok powstaje coraz więcej mitów na temat tajemniczej Strefy 51. To miejsce jest Mekką dla zwolenników teorii o życiu pozaziemskim. Według najpopularniejszych z nich to właśnie tam miał spaść statek kosmitów, który został przechwycony przez amerykańskie wojska. Dzięki temu możliwy był bardzo szybki postęp techniczny, a w późniejszym czasie lądowanie na księżycu.

Pentagon ujawnił nagrania z UFO


Prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się, czy te teorie spiskowe są prawdziwe, jednakże wszystko wskazuje na to, że może w nich być ziarenko prawdy. Wszakże, niedawno Pentagon niedawno opublikował trzy różne nagrania, na których amerykańscy piloci wojskowi zarejestrowali niezidentyfikowane obiekty latające, czyli "UFO". Co prawda armia nie wydała oświadczenia, na temat tego, czym są te obiekty. Równie dobrze mogły to być tajne rosyjskie lub chińskie odrzutowce. Ciężko jest to ocenić.

Obrazy Techgame"Statek kosmitów" 10-krotnie większy od Ziemi uchwycony przez NASACzytaj dalej

Technologia obcych


Co ciekawe były amerykański senator stanu Nevada, Harry Reid, który odgrywał kluczową rolę w finansowaniu rządowego programu dotyczącego UFO, stwierdził otwarcie, że amerykańska arma jest w posiadaniu technologii pozaziemskiej. Ba, według niego wojska USA stale wykorzystują technologię obcych do konstrukcji swoich pojazdów latających. Warto tu również wspomnieć, że to właśnie w Nevadzie znajduje się tajemnicza Strefa 51. Także były senator albo mówi prawdę, albo zwyczajnie robi wszystkich w balona.

Niesamowite nagranie. Osa zamienia karalucha w zombieNiesamowite nagranie. Osa zamienia karalucha w zombieCzytaj dalej

Teorie spiskowe


Reid nie jest jedyną osobą o tak kontrowersyjnych poglądach. Podobne zdanie przedstawia Bob Lazer, samozwańczy konstruktor z USA. Naukowiec twierdzi, że pracował w Strefie 51 i miał w niej do czynienia z materiałami z kosmosu o niesamowitych właściwościach. Osobiście nie opierałbym się jednak na opiniach tego człowieka, jako że jest on wręcz czczony przez środowiska związane z teoriami spiskowymi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowe odkrycie. Naukowcy zakodowali książkę w ludzkim DNA
  2. Wilki z Czarnobyla przenoszą swoje zmutowane geny w inne rejony Europy, ostrzegają naukowcy
  3. "Statek kosmitów" 10-krotnie większy od Ziemi uchwycony przez NASA
  4. Niesamowite nagranie. Osa zamienia karalucha w zombie

Następny artykuł